Select Page

12/12/2018 (środa), 17:00, Szkoła Podstawowa nr 373:

Jarmark świąteczny.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2091448634501365/.

„Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
12 grudnia (środa – dzień otwarty dla rodziców naszej szkoły) odbędzie się w naszej szkole druga część jarmarku świątecznego. Cały dochód z tej akcji przeznaczony jest dla Warszawskiego Hospicjum Domowego.

Podczas listopadowej edycji tej imprezy, w której organizację włączyła się cała społeczność szkolna, uzbieraliśmy 1710,57 zł. Kwotę tę przekazaliśmy już Warszawskiemu Hospicjum Domowemu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły za cierpliwość i ogromny wkład pracy na rzecz Jarmarku, który odbywa się każdego roku w naszej szkole.

Już w najbliższą środę 12. grudnia zapraszamy Wszystkich na ostatni tegoroczny jarmark, podczas którego będzie można nabyć ozdoby świąteczne, napić się gorącej herbaty / kawy oraz skosztować pysznych domowych wypieków. Wszystko zostało wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy serdecznie
Wolontariat SP 373″