Select Page

21 & 22/12/2018 (piątek & sobota), 19:00 & 21:00 (sob) _ 17:00 & 19:00 (nd), Teatr Powszechny:

Nietota.

Wydarzenie FB: brak.

„OPIS:

Nietota to nowy spektakl autorstwa kolektywu Dream Adoption Society w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego odnoszący się do twórczości Tadeusza Micińskiego oraz wykorzystujący zbiorową, wirtualną rzeczywistość i nowe technologie generowane w czasie rzeczywistym. Samo zanurzenie w VR służy w nim nie tyle przeniesieniu do innego świata, ile wykreowaniu współdzielonej przez wszystkich widzów, choć doznawanej przez każdego oddzielnie, prywatnie, rzeczywistości.

Gogle VR rekomendowane są dla osób powyżej 12. roku życia. Podczas ich używania może pojawić się uczucie nudności. Zakładając gogle VR, niezbędne do obejrzenia spektaklu, decydują się Państwo na doświadczenie, które może wywołać niepożądane reakcje zdrowotne i zgadzają się Państwo nie dochodzić żadnego odszkodowania z tego tytułu. Jeśli cierpią Państwo na choroby układu krążenia, psychiczne lub związane z problemami z błędnikiem i wzrokiem – przed użyciem prosimy o konsultację z lekarzem i uprzedzenie o tym organizatorów wydarzenia. Używanie gogli VR nie jest zalecane dla osób starszych i kobiet w ciąży.

W spektaklu wykorzystywane są głośna muzyka i efekt stroboskopowy (światło pulsujące z dużą częstotliwością). Osoby wrażliwe na ten rodzaj oświetlenia prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

TWÓRCY
reżyseria – Krzysztof Garbaczewski
producent – Wojtek Markowski (Dream Adoption Society)
artyści VR – Maciej Gniady, Marta Nawrot, Mateusz Świderski, Jagoda Wójtowicz (Dream Adoption Society)
choreografia – Iza Szostak
rekwizyty – Jan Strumiłło
reżyseria światła – Piotr Pieczyński
kostiumy – Marcin Kosakowski
muzyka – Jan Duszyński
inspicjent – Kuba Olszak

OBSADA
KAROLINA ADAMCZYK
ALEKSANDRA BOŻEK
MAGDALENA KOLEŚNIK
OSKAR STOCZYŃSKI
IZA SZOSTAK
gościnnie
JULIAN ŚWIEŻEWSKI
JULIA WYSZYŃSKA

Bilety: https://www.powszechny.com/rezerwacja/termin.html?id=282

Spektakl realizowany w ramach III edycji Festiwalu Sztuki i Społeczności Miasto Szczęśliwe.