Select Page

19/01/2019 (sobota), 20:00, Stół Powszechny:

Slam feministyczny / dla wszystkich osób.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/601928176913152/.

„Stół Powszechny zaprasza na drugi slam w Stole, tym razem na tematy i formy feministyczne. Piszcie i przynoście teksty już napisane, które godzą w przemoc wobec kobiet i szerzej – w przemoc patriarchatu, której doświadczają i kobiety, i faceci, i osoby niebinarne.

Każda osoba może wystąpić, a teksty wcale nie muszą być śmiertelnie poważnie, korzystajcie z groteski, z ironii, z absurdu, z sucharu!

Przychodźcie z wierszami, z manifestami, z najróżniejszymi tekstami z głowy i kartki o aktywizmie, miłości, trosce, niesprawiedliwości, seksizmie.

ZAPISY DLA OSÓB CHCĄCYCH WYSTĄPIĆ: gromadka@riseup.net

ZASADY: Każda z osób występujących ma do dyspozycji 3 minuty. Teksty wykorzystane w slamie muszą być oryginalnymi utworami osoby występującej. W półfinale osoby mają 3,5 minuty, a w finale – 4 minuty. Dlatego najlepiej przygotować sobie trzy teksty! Występujemy BEZ REKWIZYTÓW. .

WJAZD: wolna cena/co łaska. Całość przeznaczona na Stowarzyszenie Sistrum – Przestrzeń Kultury Lesbijskiej*. Sistrum to bezpieczna przestrzeń dla szerokopojętej kultury lesbijskiej*.
W naszych działaniach kierujemy się takimi wartościami jak: refleksja, odpowiedzialność i odwaga.

OSOBY WYSTĘPUJĄCE WCHODZĄ ZA DARMO.

NAGRODA DLA OSOBY ZWYCIĘSKIEJ GŁOSAMI LUDU: nalewki, domowe przetwory, aktywistyczne koszulki.

OPRÓCZ NAGRODY LUDU – przyznane zostaną Cipki i Chujki w occie wręczone z rąk MINISTRY L* KULTURY.

ZAPRASZAMY
SISTRUM
STÓŁ POWSZECHNY
AUTONOMICZNA PRZESTRZEŃ EDUKACYJNA”