Select Page

06 & 07/04/2019 (sobota & niedziela), 09:00, PGE Narodowy:

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019, Trek Parada Rodzinna & Strider Racing – BIKE EXPO NTR Series.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/231998537407307/ & https://www.facebook.com/events/344058362882961/ & https://www.facebook.com/events/2497598580270217/

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy
Po raz trzeci w Polsce! Na PGE Narodowym.
6-7 kwietnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oficjalnie rozpoczniemy sezon rowerowy 2019. To będzie rekordowa edycja!
✅ 2 piętra wystawców, ponad 100 marek w strefie EXPO
✅ Testy rowerów na zadaszonej płycie PGE Narodowego
✅ Spotkania z gwiazdami sportu i kolarstwa: Czesław Lang, Dawid i Szymon Godziek, Przemysław Niemiec, Igor Tracz, Valerjan Romanovski…
✅ Strefa Tour de Pologne – premiery
✅ Trek Parada Rodzinna
✅ Porady najlepszych w branży fachowców
✅ Wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych

Więcej informacji na stronie: www.bikeexpo.pl

TREK Parada Rodzinna
Paradę poprowadzi Irek Bieleninik.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do bezpłatnego udziału w Trek Paradzie Rodzinnej, która odbędzie się w niedzielę, 7-go kwietnia o godz. 12.00.
Trasa poprowadzi najpierw przez płytę stadionu PGE Narodowego, wokół strefy testowej „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” oraz miasteczka „Wyścigu po zdrowie” Lang Team, następnie wokół całego stadionu na długosci ok. 2 km. Tempo przejazdu będzie dostosowane do najmłodszych jej uczestników. Do udziału w paradzie zaproszone są bezpłatnie całe rowerowe rodziny, na dowolnych rowerach. W paradzie weźmie udział wielu znanych rowerzystów i kolarzy, będzie więc okazja do zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Po zakończeniu parady odbędzie się losowanie nagród z elementami łatwego konkursu.

Zbiórka parady w niedzielę, 7- go kwietnia o godz. 11.30 na terenie zewnętrznym stadionu PGE Narodowego, na wysokości bramy nr 4, od strony Wisły.

Po zakończeniu parady zapraszamy do odwiedzenia „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” gdzie czeka mnóstwo atrakcji. Bilety na BIKE EXPO są do nabycia w kasach przed wejściem lub online. Szczegóły na www.bikeexpo.pl

Strider Racing
6-7 kwietnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy.
Podczas imprezy, zapraszamy najmłodszych na wyścigi na rowerkach STRIDER 🚴‍♂🚴‍♀
Zapisy na stronie:➡

Wyścigi odbędą się w dniach:
✅ 06.04.2019
✅ 07.04.2019

Unikatowa seria wyścigów jest przeznaczona bezpośrednio dla dzieci od 1,5 roku do 5 lat, które chcą poczuć dreszczyk emocji związany z wyścigami, nawiązać nowe przyjaźnie i dobrze sie bawić całą rodziną.

Zapraszamy również na:
✅ Strider Adventure Zone (Strefa przygód Strider)

Strefa przygód Strider to bezpieczna i przyjazna strefa, która zachęca dzieci o wszystkich poziomach umiejętności, w wieku od niespełna roku do 5 lat, do przetestowania oraz jazdy na rowerach Strider i zabawy z innymi dziećmi przy jednoczesnym usprawnianiu i rozwijaniu podstawowych umiejętności obsługi roweru, naturalnym rozwój motoryki i równowagi dzieci.”