Select Page

01/06/2019 (sobota),14:30, PGE Narodowy:

The Color Run HERO Tour.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/305144673484734/.

„THE COLOR RUN™ świętuje swoje 5. urodziny! Tak! To już piąty rok i kolejne najszczęśliwsze 5 km na świecie zawita do Warszawy. 🌈🦄
1 czerwca Stadion Narodowy ponownie utonie w kolorach! Zaskoczymy wszystkich, nawet stałych bywalców. W tym roku odkrywać będziemy w Was coś niezwykłego… SUPERMOC i SUPERBOHATERÓW! ⚡️

Na trasie napotkacie nie tylko stacje z kolorowym proszkiem, ale liczne niespodzianki, godne super bohaterów. Jakie?
. Kolorową kąpiel w puszystej pianie
. Odlotowe dmuchane przeszkody

Pamiętajcie, bieg nie kończy zabawy. Po przekroczeniu mety czekać będą na Was liczne atrakcje, magiczne afterparty i STREFA BOHATERA, gdzie pofruwacie jak SUPERMAN!

Nie pytamy Was o wiek i kondycję. Nieważne czy jesteście zapalonym sportowcem, amatorem biegania, czy „kanapowiczem”, The Color Run jest dla Każdego. Swoje najszczęśliwsze 5 km możecie przebiec, przetańczyć i przeskakać 😊.

Nie każcie nam na siebie czekać i zarejestrujcie się już dzisiaj: ⚡️ Zarejestruj się tutaj: http://bit.ly/2I4qHkT

  • Dzieci poniżej 10 roku życia, bawią się bezpłatnie (ale bez pakietu biegacza)! Musisz je tylko zarejestrować! (a jeśli chcesz by Twoje dziecko otrzymało pełen pakiet, w tym medal, wykup go w specjalnej cenie)
  • Zapisując się w grupie (minimum 4 osoby z pakietami), otrzymujesz ZNIŻKĘ!
  • Z pakietem SUPER HERO poczujecie się jak prawdziwy BOHATER, bo w nim maska i peleryna!
  • Dla rodzin przygotowaliśmy coś niezwykłego! PAKIET RODZINA WIELOPOKOLENIOWA, zabierzcie ze sobą dzieci, rodziców i dziadków. W tym roku łączymy pokolenia!”

UWAGA, ZMIANY KOMUNIKACYJNE:

Festiwal The Color Run będzie odbywał się na błoniach PGE Narodowego. Biegacze wystartują o godz. 14.30 i przebiegną jezdniami na błoniach stadionu i dalej ul. R. Siwca, alejkami wokół PGE Narodowego i chodnikiem wzdłuż al. J. Poniatowskiego i al. Zielenieckiej.

Od godz. 6.00 do 23.59 wyłączone z ruchu będą ul. R. Siwca oraz drogi na błoniach PGE Narodowego (od ul. J. Zamoyskiego). Zamknięty będzie także prawy, skrajny pas wschodniej jezdni ul. Wybrzeże Szczecińskie pomiędzy łącznicą z al. J. Poniatowskiego a wjazdem na PGE Narodowy.

Zamknięte będą również chodnik i droga dla rowerów na łącznicy z al. J. Poniatowskiego na ul. Wybrzeże Szczecińskie (wzdłuż ogrodzenia PGE Narodowego).

źródło: http://www.infoulice.um.warszawa.pl/node/124691