Select Page

Już dzisiaj (17 czerwca) o godz. 14.00 odbędą się półfinałowe przesłuchania Konkursu Piosenki Francuskiej w PROM-ie…

Opublikowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Poniedziałek, 17 czerwca 2019

„Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych piosenką francuską. Startuje przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Piosenki Francuskiej!

Jeżeli lubisz i umiesz śpiewać, już dziś zgłoś się do swojego nauczyciela języka francuskiego lub muzyki i przygotuj swoją ulubioną piosenkę francuską na półfinały konkursu.
Zgłoszenia uczestników wyłonionych w eliminacjach szkolnych należy dostarczyć do 1 czerwca 2019 r. na adres Wydział Kultury i Sportu dla Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Podskarbińska 6 pok. 127, 03-833 Warszawa, z dopiskiem: „Konkurs Piosenki Francuskiej.

Przed nami już 7 edycja cieszącego się wielką popularnością Konkursu Piosenki Francuskiej. Przesłuchania półfinałowe odbędą się 17 i 18 czerwca 2019 r. w PROM-ie Kultury Saska Kępa. Wielki finał zaplanowano na 7 lipca 2019 r.

Konkurs jest organizowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Urząd Dzielnicy Praga-Południe. Głównym partnerem konkursu jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych. To nie tylko wydarzenie dla uczniów szkół, to również wyczekiwane przez mieszkańców dzielnicy Praga-Południe i całej Warszawy wspaniałe koncerty półfinałowe oraz finałowe.”