Select Page

28/06/2019 (piątek), 20:00, Stół Powszechny:

Slam zwierzęcy + benefit!

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/305665283693455/.

„Zapraszamy na szósty slam w Stole! Tym razem oddajemy głos zwierzętom, którymi jesteśmy jako ludzie, o czym często zapominamy, czując się lepsi od innych gatunków.

Zachęcamy do pisania tekstów przeciwko dominacji człowieka na Ziemi, pełnych empatii wobec wszystkich stworzeń i niezgody na krzywdzenie czujących & myślących istot.

Wystąpić może każda osoba. Teksty wcale nie muszą być śmiertelnie poważnie, korzystajcie z groteski, z ironii, z absurdu, z sucharu, z pokładów miłości i afirmacji.

Przychodźcie z wierszami, z prozą, z manifestami, z najróżniejszymi tekstami z głowy i kartki. Weźcie ze sobą psy, koty, kury, świnie, myszy, ludzi, szczury i inne zwierzęta.

ZAPISY DLA OSÓB CHCĄCYCH WYSTĄPIĆ: gromadka@riseup.net

ZASADY: Każda z osób występujących ma do dyspozycji 3 minuty. Teksty wykorzystane w slamie muszą być oryginalnymi utworami osoby występującej. W półfinale osoby mają 3,5 minuty, a w finale – 4 minuty. Dlatego najlepiej przygotować sobie trzy teksty! Występujemy BEZ REKWIZYTÓW.

WJAZD: wolna cena/co łaska. Całość przeznaczona na Lab Rescue – adopcje zwierząt laboratoryjnych. To oddolna inicjatywa osób pomagających w znajdywaniu domów dla szczurów, myszy, świnek morskich i królików z laboratoriów.

OSOBY WYSTĘPUJĄCE WCHODZĄ ZA DARMO.

NAGRODA DLA OSOBY ZWYCIĘSKIEJ GŁOSAMI LUDU: wegańskie ciasto, tatuaże, kupony na pyszną szamę, gadżety prozwierzęce. „