Select Page

31/08/2019 * (sobota), od 09:00, Park Skaryszewski:

Zdrowa Praga – Gimnastyka dla każdego.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/471656363409735/

„ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA BEZPŁATNE TRENINGI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

KIEDY? * Każda sobota w godz. 09.00-14.00, aż do 31 sierpnia 2019 r.
GDZIE ? Zbiórka uczestników zajęć w PARKU SKARYSZEWSKIM, przy Popiersiu Ignacego Jana Paderewskiego – zbieg ulic, Aleja Waszyngtona i Aleja Zieleniecka.

PROGRAM:

09.00-10.00 FITNESS NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
gimnastyka rekreacyjna, polegająca na intensywnym ruchu, angażując całe ciało. Przeznaczone dla osób w różnym wieku, sprawnych fizycznie. Podzielona jest na trzy etapy : rozgrzewka, ćwiczenia aerobowe, rozciąganie.

10.00-11.00 ZDROWY KRĘGOSŁUP
ćwiczenia profilaktyki schorzeń kręgosłupa,mająca na celu wzmocnienie mięśni oraz zwiększenie sprężystości kręgosłupa. Dla osób w każdym wieku, sprawnych fizycznie.
-Nie jest to rehabilitacja!!!!

12.00-13.00 NORDIC WALKING
forma ruchu polegająca na szybkim marszu i odpychaniu się specjalnie zaprojektowanymi kijami. W trakcie zajęć podstawowa nauka poprawnej techniki marszu.
Skierowana jest do osób w każdym wieku, sprawnych fizycznie, szukających relaksu na świeżym powietrzu. Poprawia kondycję ruchową.
-Udział w zajęciach wymaga posiadania własnych kijów do Nordic Walking.

13.00-14.00 ZAJĘCIA BIEGOWE
najpopularniejsza forma ruchu, przeznaczona dla osób, które chcą poprawić kondycję fizyczną i sylwetkę. Przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, sprawnych fizycznie, nie posiadających przeciwwskazań zdrowotnych.

Treningi prowadzą certyfikowani trenerzy. Na miejscu zapewniamy maty do ćwiczeń.
W zajęciach może uczestniczyć każdy bez względu na wiek po wcześniejszym oświadczeniu o braku przeciwwskazań do zajęć.

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa, Urząd Dzielnicy Praga-Południe. Realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego