Select Page

24 & 25/08/2019 (sobota & niedziela), 12:00, PGE Narodowy:

Festiwal Food Trucków, 6. Mistrzostwa Burgerowe, Warszawska Pyza.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/351969545488726/.

„Znamy datę najpyszniejszego wydarzenia tego lata w Warszawie! 24 i 25 sierpnia pod PGE Narodowym odbędzie się wakacyjny Festiwal Food Trucków połączony z 6. edycją Mistrzostw Burgerowych oraz plebiscytem Warszawska Pyza.

Na błoniach PGE Narodowego zbierze się setka najlepszych food trucków w Polsce, które swoją różnorodnością i jakością zachwycą absolutnie wszystkich – nikt nie wyjdzie głodny!

Wstęp wolny.

COROCZNA WALKA O TYTUŁ MISTRZA BURGEROWEGO:

Mistrzostwa Burgerowe to autorski projekt Żarcia Na Kółkach powstały w 2014. Obecnie mamy za sobą 5 edycji. Konkurs polega na wyborze najlepszych burgerowni na kółkach przez grono 20 sędziów, w którym zasiadają blogerzy, dziennikarze i działacze związanie z trendami foodowymi. W głosowaniu w aplikacji Going. wybierzecie burgera publiczności.

WARSZAWSKA PYZA:

W tym roku już po raz 7. „Stołeczna Gazeta Wyborcza” przyzna tytuł Warszawskiej Pyzy – nagrody dla najlepszego warszawskiego ulicznego jedzenia. Na czym polega Plebiscyt? Pod adresem warszawskapyza@agora.pl czekamy na Wasze zgłoszenia z adresami ulubionych miejsc na uliczne jedzenie. Mogą być to food trucki, bary, uliczne okienka – miejsca proponujące szybkie, wygodne w konsumpcji i pyszne dania. Jury pod przewodnictwem Nakarmiona Starecka wybierze finałową dziesiątkę. Następnie w głosowaniu w serwisie warszawa.wyborcza.pl wybierzecie swojego zwycięzcę. Równolegle jury – w tym gronie będą krytycy i blogerzy kulinarni oraz znani artyści, przetestuje dania i wskaże swojego zwycięzcę.
Zapraszamy do zabawy i polubienia profilu Wyborcza.pl Warszawa na fb, znajdziecie tam wkrótce wszystkie szczegóły!

Zgłoszenia dla trucków: http://zarcienakolkach.goingapp.pl/warszawa_pge