Select Page
12/12/2019 (czwartek*), 10:45, Stół Powszechny:

Warsztaty sensoryczno-muzyczne.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/706957819729738/

* w każdy czwartek, do 12/12/2019.

„Zajęcia dla dzieci w wieku 10- 16 miesięcy.

Zapraszamy dzieci, razem z rodzicami/opiekunami do wspólnej przygody w odkrywaniu świata dźwięków, kolorów, zapachów i smaków. Warsztat łączy elementy muzyczne – śpiewanie, granie na instrumentach, z zabawami pozwalającymi na swobodne i twórcze eksperymenty, pogłębiające odczucia sensoryczne u dziecka. Każde spotkanie ma ustalony przebieg, opierając się na zasadzie powtarzalności, dzięki czemu najmłodsi uczestnicy szybko poczują się bezpiecznie. Zależy nam na zbudowaniu grupy wielokulturowej, dlatego do uczestnictwa zachęcamy rodziców z dziećmi z różnych części świata.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres w.chinowska@gmail.com

Cennik:
Pojedyncze wejście w ramach karnetu miesięcznego: 30 zł
Wejście bez karnetu: 35 zł

Zajęcia będą się odbywać w sali warsztatowej STOŁU POWSZECHNEGO w Teatrze Powszechnym.

Prowadzenie:
Weronika Chinowska
– producentka, animatorka kultury, kuratorka i koordynatorka projektów, specjalistka ds. promocji związana z Fundacją Strefa WolnoSłowa, współtwórczyni programu Stołu i Ogrodu Powszechnego.

Katarzyna Stefanowicz
– choreografka, performerka i producentka, instruktorka tańca, zrealizowała kilkadziesiąt spektakli i innych form scenicznych w Polsce i zagranicą. Obecnie szkoli się na kursie instruktorskim zajęć umuzykalniających według teorii Edwina Eliasa Gordona.