Select Page
26-27/10/2019 (sobota & niedziela), 09:00, PGE Narodowy:

SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy 2019.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/444692302726172/

„”SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” to pierwsze i jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.

Nasze wydarzenie od czterech lat kreuje nowy trend imprezy – wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych, dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu na zimowe szaleństwo, dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora i rekomendowanych przez samego Piotra Turkota, czy… morsować z ekipą ustanawiającą podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w tej dziedzinie.

To też znakomita okazja dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i warsztatach lawinowowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta.

Harmonogram wydarzenia:

25 października – godz. 9.00 – 18.00
26 października – godz. 9.00 – 17.00

Bilety: www.expotickets.pl/produkt/snow-expo-bilet/

Miejsce wydarzenia: Biznes Klub, SMC, Sala Kinowa

Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjzd bramą nr 6

Więcej informacji: www.snowexpo.pl/”