Select Page
19/11/2019 (wtorek), 20:45, PGE Narodowy:

Mecz Polska-Słowenia.

Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/2602886689805812/

19 listopada 2019 na na PGE Narodowym odbędzie się mecz eliminacyjny do EURO 2020, pomiędzy drużynami Słowenii i Polski.

Mecz Polska – Słowenia odbędzie się 19 listopada na PGE Narodowym. Będzie to ostatni mecz Polaków w turnieju eliminacyjnym mistrzostw Europy. W poprzednich meczach Biało-Czerwoni wywalczyli już pewny awans do Euro 2020.

HARMONOGRAM:

18:45 – otwarcie bram dla kibiców
20:45 – początek spotkania Polska – Słowenia

BILETY NA MECZ:

Polski Związek Piłki Nożnej prowadzi sprzedaż biletów wyłącznie poprzez stronę www.bilety.laczynaspilka.pl. Biletów nie można kupić w punktach stacjonarnych ani w dniu meczu w kasach PGE Narodowego.

WEJŚCIA:

Goście wchodzą na PGE Narodowy korzystając z bram:
Brama nr 1 (Osoby z niepełnosprawnościami oraz Goście Strefy VIP SILVER)
Bramy nr 2, 3, 10, 11 (Goście z biletami na trybunę dolną, górną i sektory K)
Brama nr 5 (Goście Strefy VIP GOLD)

Prosimy kierować się do bram wskazanych na Państwa biletach.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI ORAZ Z URAZAMI UTRUDNIAJĄCYMI PORUSZANIE SIĘ:

Wejście dla osób z niepełnosprawnościami odbywa się bramą nr 1.

Wjazd do bryły areny bramą nr 6 jest możliwy tylko i wyłącznie za okazaniem karty wjazdowej przyznanej przez PZPN i biletu na mecz na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Osoby bez karty wjazdowej wydanej przez PZPN mogą za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej pozostawić pojazd przy bramie nr 1.

Bramą nr 1 (lub każdą inną) wchodzą osoby posiadające bilety EASY ACCESS tj. osoby bez wózka inwalidzkiego z inną niepełnosprawnością wraz z opiekunem.

Osoby, które nie posiadają orzeczonej niepełnosprawności, jednak mają problemy z poruszaniem się, prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. osób z niepełnosprawnością poprzez wysłanie maila na adres niepelnosprawni@pgenarodowy.pl.

PARKING:

W dniu meczu na błoniach PGE Narodowego w godzinach 6:00 – 24:00 będzie działać parking. Sprzedaż biletów postojowych odbywa się przez internet. W miarę dostępności miejsc bilety będzie można również kupić przy wjeździe na parking.

Rekomendujemy zakup za pośrednictwem sklepu internetowego – TUTAJ, przez co zyskają Państwo gwarancję miejsca postojowego i zapłacą 20 procent mniej w porównaniu do ceny biletów dostępnych na miejscu.

Ceny biletów w sklepie internetowym (SKLEP):

Motocykl – 12 zł
Samochód osobowy – 20 zł
Bus – 40 zł
Autokar – 80 zł

Ceny biletów przy wjeździe na parking (bilety będą sprzedawane w miarę dostępności miejsc):

Motocykl – 15 zł
Samochód osobowy – 25 zł
Bus – 50 zł
Autokar – 100 zł

Zachęcamy także do korzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa „PKP Warszawa Stadion” oraz węzeł komunikacyjny – Rondo Waszyngtona.

Osoby posiadające bilety i zaproszenia na mecz są uprawnione do bezpłatnych przejazdów w obrębie 1 strefy biletowej ZTM Warszawa w dniu meczu. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej znajdują się na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

Mapa parkingów P+R dostępna jest na stronie www.ztm.waw.pl/parkujijedz. W dniu meczu parking P+R „Warszawa Stadion” jest niedostępny.

WYŁĄCZENIA ULIC:

Od godziny 9:00 do ok. 23:00 w dniu meczu z ruchu kołowego będzie wyłączona ulica Siwca.

ZAMKNIĘCIE SASKIEJ KĘPY:

Od godz. 18.30 do 20.45 zamknięty będzie strefa Saskiej Kępy.
Ograniczenie nie dotyczy osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), taksówek oraz jednośladów
Ponadto, autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego będą tu jeździły swoimi podstawowymi trasami.
Pozostałe osoby będą mogły poruszać się wiaduktem Saskiej i Brazylijską do alei Stanów Zjednoczonych.
Od godziny 18.30, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicami Zamoyskiego, Zamoście i Sokolą, autobusy linii 125, 202 i E-1 pojadą objazdem.
Ulicą Targową będzie kursowała także linia 135, a autobusy linii 146 i 147 pojadą Zieleniecką.
Kursowanie linii metra M1 będzie odbywało się zgodnie z obwiązującym rozkładem jazdy
Na linii metra M2 do godz. 20:45 kursowanie pociągów odbywać się będzie z częstotliwością ok. 3 min.

Utrudnienia po meczu

Po zakończeniu meczu (ok. godz. 22.30) policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem J. Waszyngtona a rondem gen. Ch. de Gaulle’a.
Wtedy na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 24, 25, 73 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.
Dodatkowo uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa Z na trasie: pl. A. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – rondo Wiatraczna.
Po meczu uruchomione zostaną specjalne kursy autobusów linii 509 (z ronda J. Waszyngtona w kierunku Nowodworów i Gocławia) oraz tramwajów linii 3 (al. Zieleniecka – Annopol) i 26 (al. Zielenicka – Os. Górczewska).
Od godziny 22.30 pociągi metra linii M1 będą podjeżdżały na stacje co około 5 minut, a linii M2 co około 3 minuty.