Select Page
23/11/2019 (sobota), 14:00, DK Orion:

Chór z sercem po prawej stronie Wisły.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1191488941052651/.

„W ramach projektu odbędą się warsztaty „Razem wbrew stereotypom” poprowadzone przez edukatorów Fundacji oraz otwarte warsztaty wokalne, którego finałem będzie wspólny koncert.

Podczas warsztatów i koncertu przeprowadzana będzie zbiórka funduszy na rzecz Fundacji eF kropka.

Już teraz zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszym projekcie.

Jesteśmy chórem z sercem po prawej stronie Wisły – udowodniliśmy to już niejednokrotnie 🙂
Tym razem podzielimy się nim z tymi, którzy pomagają wielu ludziom i przywracają im puls po doświadczeniu kryzysu psychicznego.

Fundacja eF kropka powstała z inicjatywy osób zawodowo zajmujących się leczeniem ludzi chorujących psychicznie i pracą terapeutyczną na ich rzecz, a w działania fundacji włączają się osoby po kryzysach zdrowia psychicznego, tzw. Eksperci Przez Doświadczenie. Obecnie zarówno w Radzie Fundacji, jak i jej Zarządzie zasiadają osoby z doświadczeniem kryzysów psychicznych.

eF przełamuje tabu na temat kryzysów emocjonalnych. Główną misją Fundacji jest zapobieganie izolacji osób po kryzysie zdrowia psychicznego, przeciwdziałanie ich stygmatyzacji i przełamywanie stereotypów związanych z chorobami psychicznymi. Fundacja jest także organizatorem Kongres Zdrowia Psychicznego.

Dzięki naszemu projektowi chcemy dołożyć swoją cegiełkę do pogłębiania świadomości o zdrowiu psychicznym i wesprzeć Fundację w ich niezwykle ważnych działaniach.

Projekt dofinansowany jest przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy