Select Page
27/11/2019 (środa), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Teatr Kępa: Marzyciel/PRAPREMIERA.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/588598958549894/.

„Spektakl taneczno-muzyczny Stefano Terazzino, reż. Angela Ottone.

Historia o poszukiwaniu siebie i swoich korzeni, a przede wszystkim o pasji, nadziei i największej miłości – tańcu opowiedziana przez Sycylijczyka Stefano Terazzino.

Z okazji 15 rocznicy swojego pobytu w Polsce postanowił wraz z włoską reżyserką Angelą Ottone stworzyć multimedialny spektakl taneczno-muzyczny, w którym opowiada o drodze, którą przebył by sięgnąć po własne marzenia. To opowieść o nim samym: synu emigrantów wychowanym w Niemczech, któremu towarzyszy poczucie wyobcowania zarówno na niemieckiej ziemi, jak i na rodzimej wyspie, Sycylii.

Znany aktor oraz tancerz opowie barwną historię o swej drodze po marzenia z okazji 15 rocznicy pobytu w Polsce. Spektakl łączy taniec, śpiew, fotografię oraz film.

występują:
Taniec – Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, Jarosław Mysona
Wokal – Stefano Terrazzino, Karolina Beimcik
Muzyka – Marek Tarnowski, Krzysztof Łuczak, Jakub Kotynia, Maciej Dziedzic
Choreografia – Agnieszka Konopka
Scenografia – Katarzyna Bauer
Wizualizacje – Aleksander Janas
Kostiumy – Jakub Kołaczek
Aranżacja muzyczna – Marek Tarnowski
Scenariusz – Angela Ottone, Stefano Terrazzino

STEFANO TERAZZINO – Sycylijczyk od 15 lat mieszkający w Polsce.

Międzynarodowy tancerz, profesjonalista w tańcach latynoamerykańskich klasy S, zwycięzca European Champion 2011 Show Dance. Znany polskiej publiczności z udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, który wygrał 4-krotnie, a także ze zwycięstwa w telewizyjnym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Występował na deskach teatru Buffo, Rampa, Ateneum, Teatru MY.

Na swoim koncie ma wiele serialowych ról. Sukcesem cieszy się również jego choreografia do filmu „Zimna wojna”, który otrzymał wiele prestiżowych nagród. Ponadto wokalista, kostiumolog, a przede wszystkim MARZYCIEL

*Bilety – 40 zł – dostępne w PROMie oraz na www.ewejsciowki.pl”