Select Page
03/12/2019 (wtorek), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Cały ten Jazz! Meet! Anna Serafińska.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2478497882430919/.

„PROM Kultury Saska Kępa i Fundacja EuroJAZZ zapraszają na spotkanie w cyklu Cały ten Jazz! Meet! 7.0: Cały ten Jazz! MEET! Anna Serafińska.

Wstęp wolny!

Anna Serafińska – posiadaczka słuchu absolutnego, nazywana „McFerrinem w spódnicy” wokalistka dysponująca niespotykaną łatwością i umiejętnością instrumentalnego traktowania głosu – w odróżnieniu od większości wokalistów potrafi budować swoje scatowe improwizacje w oparciu o harmonię utworów, a nie tylko w odniesieniu do ich melodii. Ma na koncie kilka autorskich albumów, w tym ostatni „Chopin Trio” z nowatorskimi wersjami kompozycji Chopina na głos, fortepian i perkusję.

Spotkanie prowadzi: Jerzy Szczerbakow
Autorka plakatu: Agnieszka Sobczyńska
Organizator: Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ

MEET! ……………………………………………………..
Spotkania z wybitnymi muzykami jazzowymi mające charakter solowych improwizacji przeplatanych rozmową czy też rozmowy przeplatanej muzycznymi improwizacjami gościa. Zaproszeni artyści będą mieli okazję opowiedzieć o swoich artystycznych poszukiwaniach, historycznych sesjach nagraniowych, w których brali udział, inspiracjach, a także, jak wygląda codzienne życie jazzmana poza sceną.”