Select Page
12/12/2019 (czwartek), 19:00, Stół powszechny:

Pisanie Opowiadań // drugie spotkanie otwarte.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2501963149858748/.

„Tworzymy grupę zrzeszoną wokół pisania opowiadań. Jest to drugie otwarte spotkanie, na które zapraszamy wszystkich, którzy piszą lub chcą pisać.

Chcemy spotykać się regularnie co miesiąc.
Spotkanie ma się składać z następujących elementów:
1. Poznajemy się nawzajem i omawiamy jak działa nasza grupa.
2. Runda inspiracji – dajemy sobie nawzajem tematy i motywy, które chcielibyśmy ująć w tekstach pisanych potem w domu
3. Część kiedy omawiamy nasze teksty, motywujemy się nawzajem i inspirujemy, dajemy pomysły na ciąg dalszy historii, rozmawiamy o tym, które części się podobały bardziej, które mniej.
– Na grudniowym spotkaniu tej części nie będzie. Teksty napisane w grudniu będziemy omawiać na kolejnym spotkaniu w styczniu.
W domu mamy miesiąc na napisanie tekstu, umieszczenie go na internetowym dysku a także przeczytanie i skomentowanie paru innych tekstów. Założenie jest takie, że każdy pisze sam jeden tekst.
Ważne!:

Nie oferujemy profesjonalnej korekty i redakcji tekstów. Nasza grupa dostarcza tyle wartości, ile jesteśmy w stanie zaoferować sobie nawzajem.

Stworzyliśmy przestrzeń w internecie gdzie co miesiąc wrzucamy napisane przez nas teksty, komentujemy je i nawzajem wspieramy się w doprowadzeniu rozpoczętych projektów literackich do końca.
Tekst umieszczony na internetowym dysku jest widoczny tylko dla innych uczestników grupy.

Ciągle sprawdzamy różne pomysły i możliwości jakie daje pisanie opowiadań w grupie. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie jak nasz proces usprawnić.”