Select Page
03/01/2020 (piątek), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

XXVI Praski Wieczorek Artystyczny.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/689444214916791/.

„Stęskniliście się? Wieczorek powraca na Pragę! Zapraszamy na pierwszy Praski Wieczorek Artystyczny w 2020 roku! Ponownie spotkamy się w świątecznej atmosferze, aby podzielić się swoją twórczością.

Praski Wieczorek Artystyczny to interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne, które ma na celu aktywizację, wsparcie i zaprezentowanie obiecujących artystów z różnych dziedzin sztuki. Spotkamy się w przyjaznej atmosferze, żeby posłuchać muzyki, opowiadań, wierszy, monodramów czy stand-upów. Koniec z pisaniem do szuflady, czas pokazać, co „w głowie piszczy”. Każdy wykonawca ma do dyspozycji 10 minut, aby zaczarować publiczność.

Wieczorek powstał z myślą o „młodych, zdolnych”, którzy szukają okazji do pokazania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Na naszej scenie zobaczycie zarówno doświadczonych artystów, jak i utalentowanych debiutantów. Zacieramy granice pomiędzy publicznością, a artystami tworząc unikalną, ciepłą atmosferę, gdzie wzajemny szacunek i zaangażowanie stają się nicią porozumienia. Kawiarni pod Pikadorem niestety już nie ma, więc szukamy alternatywnych rozwiązań… Miejscem naszego spotkania będzie, jak zawsze, PraWA strona Wisły.

Spotkania prowadzi Olandra, muzyk i literaturoznawczyni, wielbicielka sztuk wielu.

Bilety: 10 zł
Dla wykonawców – wstęp wolny!

UWAGA, lista wykonawców została już zamknięta!