Select Page
25 & 26/01/2020 (sobota & niedziela), 20:00 & 19:00, Stół Powszechny:

Premiery / Robimy manifesty! / Deklaracja Rebelii.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/629844321118289/.

„//Deklaracja Rebelii//
Zmiany klimatyczne stały się faktem, a działań mających na celu powstrzymanie katastrofy podejmujemy coraz więcej. Wreszcie jako społeczeństwo zaczęliśmy dostrzegać odpowiedzialność firm i państw za pogarszające się warunki do życia. Sytuacja jest krytyczna, ale nie chodzi o to, żeby roztaczać apokaliptyczne wizje końca świata, a wspólnie zastanowić się, jak przeciwdziałać kryzysowi.
Czy teatr może być ekologiczny? Co może zrobić dla ekologii teatr?

REALIZATORZY_RKI:
Reżyseria: Agnieszka Nasierowska, Michał Salwiński, Dorian Widawski
Produkcja: Ada Tymińska
Scenografia: Aleksandra Lewoń, Adam Durjasz
Zdjęcia: Adam Durjasz
Czas trwania wydarzenia około godziny. Na wydarzenie składają się 3 spektakle. Każdy spektakl trwa 20 minut. Między spektaklami przewidziane są przerwy.

BILETY:
20 złotych, możliwy zakup biletu przez stronę www.zrzutka.3kolektyw.pl. Można też dokonać rezerwacji, pisząc na maila: kontakt@3kolektyw.pl

//Manifesty//Deklaracja Rebelii//
Nazywamy się 3kolektyw i tworzymy teatr zaangażowany społecznie. Nasz aktualny cykl Manifesty otwieramy spektaklami poświęconymi tematyce ekologicznej. Pierwszy manifest, który będziemy sprawdzać w teatralnym działaniu, to “Deklaracja rebelii” Extinction Rebellion.
W trakcie jednego wieczoru tematycznego zaprezentowane zostaną 3 premiery, każda przygotowana przez inny zespół.

Matronatem/Patronatem wydarzenie objęły: Strefa WolnoSłowa, Instytut Fotografii Fort, Rok Antyfaszystowski, Stół Powszechny oraz Extinction Rebellion.”