Select Page
26/03/2020 (wtorek/czwartek) *, 10:45, Stół Powszechny:

Warsztaty sensoryczno-umuzykalniające dla maluchów.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/808723242942957/

* Zajęcia dla dzieci w wieku od 0 mc do 2 lat:

  • WTORKI → grupa dla niemowlaków od 0 do 12 mc
  • CZWARTKI → grupa dla dzieci w wieku od 1-2 lat

Zapraszamy dzieci, razem z rodzicami/opiekunami do wspólnej przygody w odkrywaniu świata dźwięków, kolorów, zapachów i smaków. Warsztat łączy elementy muzyczne – śpiewanie, granie na instrumentach, z zabawami pozwalającymi na swobodne i twórcze eksperymenty, pogłębiające odczucia sensoryczne u dziecka. Każde spotkanie ma ustalony przebieg, opierając się na zasadzie powtarzalności, dzięki czemu najmłodsi uczestnicy szybko poczują się bezpiecznie. Zależy nam na zbudowaniu grupy wielokulturowej, dlatego do uczestnictwa zachęcamy rodziców z dziećmi z różnych części świata.

Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres w.chinowska@gmail.com
Wejście: 30 zł, istnieje możliwość zakupienia karnetu na cały miesiąc.

Zajęcia będą się odbywać w sali warsztatowej STOŁU POWSZECHNEGO w Teatrze Powszechnym.

Prowadzenie:
Weronika Chinowska – producentka, animatorka kultury, kuratorka i koordynatorka projektów, specjalistka ds. promocji związana z Fundacją Strefa WolnoSłowa, współtwórczyni programu Stołu i Ogrodu Powszechnego.

Katarzyna Stefanowicz – choreografka, performerka i producentka, instruktorka tańca, zrealizowała kilkadziesiąt spektakli i innych form scenicznych w Polsce i zagranicą. Ukończyła kurs instruktorski zajęć umuzykalniających według teorii Edwina Eliasa Gordona.