Select Page
Kilka dni temu ruszyliśmy z akcją #wesprzyjbiznes na Kępie (na razie mamy spis restauracji, które nadal działają, w trybie z dowozem lub odbiorem własnym) i okazuje się, że nie tylko my chcemy pomagać lokalnym przedsiębiorcom.

Krajowa izba Gospodarcza ogłosiła akcję „Nie pozwolę Ci się zamknąć”, która polega na tym, że mieszkańcy mogą przekazać właścicielowi swojego ulubionego salonu fryzjerskiego, kawiarni czy pizzerii itp. wsparcie finansowe w postaci zaliczki. Wpłacona dziś kwota pomoże mu pokryć bieżące koszty działalności, natomiast realizacja usługi nastąpi, gdy stan epidemii zostanie oficjalnie zniesiony i przywrócone zostanie pełne funkcjonowanie punktów usługowo-handlowych.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie: http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/nie-pozwol-ci-si-zamkn-wsparcie-mikroprzedsi-biorc-w.

Tymczasem my kontynuujemy naszą akcję #wesprzyjbiznes na Kępie i dziś publikujemy listę firm/osób, które zgłosiły do nas informacje o świadczeniu usług online!

FIRMY Z SASKIEJ KĘPY OFERUJĄCE OBSŁUGĘ ONLINE I/LUB BEZKONTAKTOWĄ
Wszystkie inne firmy i/lub osoby z Saskiej Kępy, które oferują usługi online/zdalne i chciałby się zareklamować/znaleźć na naszej liście, by dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów  zachęcam do kontaktu – dopiszemy Was, bezpłatnie oczywiście !

#WesprzyjBiznes #NieDamCiSięZamknąć #WspieramLokalneFirmy #SaskaKępa