Select Page
08/04/2020 (środa), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Nieturyści Online: Świat podróży alternatywnych.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/908759986234714/.

„Siedzicie w domu? Świetnie! Uziemieni zostali też Nasi NIETURYŚCI, którzy na bieżąco śledzą sytuację, zwłaszcza w turystyce.

Wspólnie z nimi przenieśliśmy cykl Nieturyści do naszych domów, dlatego teraz możecie posłuchać opowieści ONLINE!

Tym razem Bartek Szaro opowie o swoich alternatywnych podróżach z minionych lat i podsunie kilka sposobów na nietuzinkowe a przy tym niedrogie podróżowanie – oczywiście po ustaniu pandemii.

W czasach umasawiania się turystyki coraz częściej będziemy potrzebowali alternatywnych pomysłów na podróże. Żeby cieszyć się ciszą na łonie natury nie wystarczy już pojechać w Tatry albo Bieszczady. Paryż, Lizbona, Dubrownik czy Barcelona – mimo, że piękne, potrafią przytłaczać liczbą odwiedzających. Największe światowe atrakcje: Machu Pichu, Angkor Way czy Petra niedługo nie będą już w stanie przyjmować więcej turystów. Po ustaniu pandemii czeka nas powrót do takiej rzeczywistości, chyba że…

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na FB PROMu Kultury! Nie zabraknie materiałów wizualnych oraz pytań od widzów. Bądźcie z nami!

Bartek Szaro – twórca internetowy, autor bloga paragonzpodrozy.pl. Lubi pisać o tanim podróżowaniu. Interesuje się turystyką zrównoważoną. Głównie o tym jest jego kanał na yt.

Inicjator największego w Polsce cyklu spotkań łączących podróżowanie i reportaż “Kontynenty | spotkaj podróżników”.

Strona autora: https://paragonzpodrozy.pl
Kanał autora: http://www.youtube.com/c/BartekSzaro

#nieturyściwdomu #PROMKulturyonline #zostańciewdomu”