Select Page
04/06/2020 (czwartek) *, 11:00, Stół Powszechny ONLINE:

Warsztaty umuzykalniająco-sensoryczne dla maluchów online.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1129978860682892/.

* cyklicznie do 04/06/2020

„I stało się! Przenosimy nasze warsztaty umuzykalniająco-sensoryczne dla maluchów ze Stołu Powszechnego do świata online. Zachęcamy do rodzinnego uczestnictwa w zajęciach w każdy czwartek o godzinie 11.00.

Warsztat łączy elementy muzyczne – śpiewanie, granie na instrumentach, z zabawami pozwalającymi na swobodne i twórcze eksperymenty, pogłębiające odczucia sensoryczne oraz pobudzające procesy poznawcze u dziecka. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci do 3 roku życia.

Łączymy się poprzez platformę zoom (zoom.us). Aby wziąć udział w zajęciach należy zainstalować program oraz wysłać maila na adres:w.chinowska@gmail.com. Mimo, że spotykamy się w strefie online, ilość miejsc jest ograniczona.

Prowadzenie:
Weronika Chinowska
– producentka, animatorka kultury, kuratorka i koordynatorka projektów, specjalistka ds. promocji związana z Fundacją Strefa WolnoSłowa, współtwórczyni programu Stołu i Ogrodu Powszechnego.

Katarzyna Stefanowicz
– choreografka, performerka i producentka, instruktorka tańca, zrealizowała kilkadziesiąt spektakli i innych form scenicznych w Polsce i zagranicą. Ukończyła kurs instruktorski zajęć umuzykalniających według teorii Edwina Eliasa Gordona

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Dramaturgie społeczne” realizowanego przez Teatr Powszechny i Strefa WolnoSłowa. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawa Miasto Stołeczne Warszawa