Select Page
22/06/2020 (poniedziałek)*, 17:00, Stół Powszechny/fanpage Strefy WolnoSłowej:

Poniedziałkowe spotkania sąsiedzkie (cykliczne) w Stole Powszechnym – online.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2394325630669548/.

Z powodu pandemii koronawirusa przenosimy nasze spotkania sąsiedzkie do internetu. Warsztaty odbędą się poprzez fanpage Strefy WolnoSłowej.

Zapraszamy 🙂

SKĄD WYCHODZISZ? – warsztaty kolażowe
co dwa tygodnie w poniedziałki 17.00-18.30
* 20 kwietnia, 4 i 18 maja, 1 i 15 czerwca

Za sposób mówienia o tym, co nas otacza obierzemy formę kolażu, która wydaje się dobrze oddawać różnorodność otaczających nas przestrzeni. Najpierw spróbujemy porozmawiać o tym, co w naszym sąsiedztwie wywołuje emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Potem spróbujemy o nich opowiedzieć językiem obrazów. Użyjemy do tego materiałów, które na co dzień „zaśmiecają” codzienny krajobraz – ulotek, gazetek reklamowych, informatorów kulturalnych – tych, które leżą tu i tam na ulicy oraz w innych miejscach publicznych.

Prowadzenie: Ada Tymińska

 

EKSPLORACJE-KOMBINACJE-TRANSFORMACJE, czyli trening kreatywności
/ co dwa tygodnie w poniedziałki 17.00-18.30
* 27 kwietnia, 11 i 25 maja, 8 i 22 czerwca

Pojęcie kreatywności wzbudza w wielu ludziach lęk, który wiąże się z nieznanym. Bardzo niechętnie pozbywamy się starych schematów działania i myślenia. Ale przecież twórcze myślenie przydaje się każdemu. Zapraszamy do poznania metod, które mogą znacznie poprawić jakość naszego życia, efektywność nauki i wydajność w pracy. Na warsztatach będziemy mówić, słuchać, malować, ruszać się, bawić się, śmiać się, wymyślać i tworzyć, bo każdy jest kreatywny i może tę kreatywność rozwijać.

Prowadzenie: Joanna Kosiorek

#miejsceaktywnościlokalnej Na_prawa Warszawa Miasto Stołeczne Warszawa

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Stół Powszechny- miejscem aktywności lokalnej” współfinansowanego ze środków Miasto Stołeczne Warszawa