Select Page
20/05/2020 (środa), 19:00, Stół powszechny/online:

Filozofia w ogrodzie (domowym), vol. 4.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/257340758713462/.

„Podczas najbliższego spotkania skorzystamy z przepastnej biologicznej wiedzy dr. Pawła Boguszewskiego i porozmawiamy o tym dlaczego – i w jaki sposób – zabijają wirusy. Jaki mechanizm prowadzi od zakażenia do śmierci. Dlaczego jedne są mniej, a drugie bardziej niebezpieczne.
Zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom.us, może w nim uczestniczyć jednorazowo maksymalnie 100 osób, dlatego do udziału niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy z Alicją Borkowską ze Strefy WolnoSłowej: alaborkowska@gmail.com

W odpowiedzi prześlemy link do spotkania i (w razie potrzeby) do wideo ze wskazówkami, jak zainstalować i korzystać z aplikacji zoom na komputerze bądź telefonie. Zapisy przyjmujemy do 20 maja, do godz. 18.30.

Prowadzenie:
Tomasz Stawiszyński – filozof, eseista, związany z Radiem TOK FM
dr Paweł Boguszewski – neurofizjolog z Instytutu Nenckiego PAN.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. “Filozofia w ogrodzie” realizowana jest przez Strefę WolnoSłową i Teatr Powszechny w ramach projektu „Dramaturgie Społeczne” przy wsparciu m.st. Warszawa.

Jeśli uczestniczysz w spotkaniach Strefy WolnoSłowej i chcesz, żebyśmy mogły dalej je realizować, będziemy wdzięczne za wsparcie naszej działalności. Można wpłacić dowolny datek na konto: BNP PARIBAS 27 1600 1462 1885 1963 8000 0001 – tytułem “darowizna na cele statutowe”.