Select Page
Komunikat w sprawie Święta Saskiej Kępy. Dziś Zarząd Dzielnicy zdecydował o przesunięciu terminu realizacji...Opublikowany przez Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Środa, 18 marca 2020

23/05/2020 (sobota), 13:00, Saska Kępa:

Święto Saskiej Kępy: „NATURAlnie!”.

Wydarzenie FB: … TBA.

„23 maja (tj. sobota) spotkajmy się w malowniczej scenerii Saskiej Kępy, by wspólnie cieszyć się muzyką, sztuką i wzajemną obecnością. Na wydarzenie zaprasza Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Tym razem wydarzenia w ramach Święta podporządkowane są ekologicznemu podejściu do życia. Hasło przewodnie Święta Saskiej Kępy – NATURAlnie! bazuje przede wszystkim na zaangażowaniu ludzi w losy naszej planety.
Nie zabraknie młodych, wartościowych muzyków, barwnej parady, wystawców inspirujących się naturą, targu śniadaniowego pozbawionego jednorazowych sztućców, filmów dokumentalnych oraz warsztatów szerzących ekologiczną wiedzę. Dlatego spotkajmy się, ,,NATURAlnie”, na Święcie Saskiej Kępy!

Program artystyczny przygotowuje Prom Kultury Saska Kępa, a za organizację techniczną odpowiada Centrum Promocji Kultury.

WYSTAWCY:

Przyjmowane są już zgłoszenia chętnych WYSTAWCÓW. W tym roku poszukiwani są rękodzielnicy i rzemieślnicy, którym bliska jest idea ekologicznego tworzenia, recyklingu oraz bazowania na naturalnych produktach.
Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z regulaminem. Informujemy, że o przyjęciu WYSTAWCY decyduje wysoka jakość produktów oraz związek z tegorocznym motywem przewodnim Święta.
Zgłoszenia przyjmujemy jedynie za pośrednictwem formularza internetowego do 31 marca.
Zakwalifikowani wystawcy otrzymają wiadomość zwrotną do 7 kwietnia.
Zapraszamy do udziału!

WOLONTARIUSZE

Jesteś aktywny społecznie? Masz trochę wolnego czasu w maju? Chcesz zobaczyć, jak wygląda przygotowanie wielkiego wydarzenia plenerowego od kulis? Zapraszamy chętnych na wolontariat podczas Święta Saskiej Kępy 2020!

OFERUJEMY: wolontariat w gronie zaangażowanych kulturalnie osób, możliwość poznania tajników organizacji wielkiego wydarzenia plenerowego, poznanie znanych i lubianych artystów, wzięcie udziału w wyjątkowych wydarzeniach podczas tegorocznego Święta, dokumenty referencyjne i zaświadczenie wolontariackie, a do tego gadżety promocyjne!

OCZEKUJEMY: dyspozycyjności w dniu 23 maja (przynajmniej na 6 godzin), chęci, energii i zaangażowania – tylko tyle i aż tyle! Zapraszamy do współpracy.
Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wystarczy wypełnić i wysłać formularz internetowy. O wynikach rekrutacji poinformujemy każdego do 20 kwietnia 2020.
Zapraszamy do udziału!

Formularze zgłoszeniowe:
https://promkultury.pl/formularz-rezerwacji/
https://promkultury.pl/wolontariat/
https://promkultury.pl/o-nas/swieto-saskiej-kepy-2020/ lub https://promkultury.pl/swieto-saskiej-kepy-2020/