Select Page
03/06/2020 (środa), 19:00, Stół Powszechny/online:

Filozofia w ogrodzie (domowym), vol. 5.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/535973990614074/.

„W najbliższą środę, 3 czerwca, będziemy gościć prof. Małgorzatę Jacyno, socjolożkę z Instytutu Socjologii UW, autorkę m.in. „Kultury indywidualizmu”.
Porozmawiamy o stosunku do starości i śmierci we współczesnej kulturze, a także o tym, co na ten temat odsłoniła pandemia koronawirusa.

Prowadzenie:
Tomasz Stawiszyński – filozof, eseista, związany z Radiem TOK FM
dr Paweł Boguszewski – neurofizjolog z Instytutu Nenckiego PAN.

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom.us, może w nim uczestniczyć jednorazowo maksymalnie 100 osób, dlatego do udziału niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.
Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy z Alicją Borkowską ze Strefy WolnoSłowej: alaborkowska@gmail.com
W odpowiedzi prześlemy link do spotkania i (w razie potrzeby) do wideo ze wskazówkami, jak zainstalować i korzystać z aplikacji zoom na komputerze bądź telefonie. Zapisy przyjmujemy od poniedziałku 1 czerwca do środy 3 czerwca – do godz. 18.30 (bądź do wyczerpania miejsc).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. “Filozofia w ogrodzie” realizowana jest przez Strefę WolnoSłową i Teatr Powszechny w ramach projektu „Dramaturgie Społeczne” przy wsparciu m.st. Warszawa.
Jeśli uczestniczysz w spotkaniach Strefy WolnoSłowej i chcesz, żebyśmy mogły dalej je realizować, będziemy wdzięczne za wsparcie naszej działalności. Można wpłacić dowolny datek na konto: BNP PARIBAS 27 1600 1462 1885 1963 8000 0001 – tytułem “darowizna na cele statutowe”.”