Select Page
08/07/2020 (środa), 12:00, Stół Powszechny/online:

Międzypokoleniowy Chór Ruchowy / spotkanie finałowe sezonu.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/727131414714631/..

„We środę 8 lipca zapraszamy na finał zajęć ruchowo-tanecznych w ramach Międzypokoleniowego Chóru Ruchowego, które prowadzi tancerz, choreograf, performer i gimnastyk Łukasz Wójcicki.

Przez ostanie miesiące, z wiadomych względów, zajęcia Międzypokoleniowego Chóru Ruchowego odbywały się online.

Spotkanie finałowe mijającego sezonu zorganizujemy w Ogrodzie Powszechnym (przed Teatrem Powszechnym) lub w pobliskim Parku Skaryszewskim (w zależności od pogody i intensywności słońca 🙂 ).

Do udziału zapraszamy zarówno osoby uczestniczące do tej pory w zajęciach online, jak i te, które przychodziły na cotygodniowe spotkania do sali warsztatowej Stołu Powszechnego, ale też wszystkich, którzy nigdy jeszcze z nami nie ćwiczyli i chcą spróbować 🙂
Będziemy ruszać się na stojąco i siedząco. Będzie rozgrzewka ruchowa, zadania na koordynację i równowagę, improwizacje taneczne i frazy choreograficzne z muzyką i bez.
Będziemy ćwiczyć na świeżym powietrzu (przed Teatrem albo w parku) z zachowaniem dystansu społecznego.
Weźcie wygodny strój i bidon z wodą.

Spotykamy się we środę 8 lipca o godz. 12.00 przed Teatrem Powszechnym, gdzie zostaniemy albo skąd pójdziemy razem do zacienionego miejsca w pobliskim Parku Skaryszewskim.

Projekt realizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Dramaturgie społeczne” Teatru Powszechnego i Strefy WolnoSłowej.