Select Page
13/09/2020 (niedziela), 10:00, PGE Narodowy:

Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2925376464348873/.

„Bieg ma na celu uświadomienie nam wszystkim jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa krew i szpik. Nie chodzi nam o rywalizację, życiówki, podium czy nagrody. Chcemy poprzez happening biegowy zwrócić uwagę na ten poważny problem. Krwi nie da się wyprodukować, jest tylko jedyna opcja – oddawanie krwi przez zdrowego człowieka dla chorego!

CEL: Zwrócenie uwagi jak potrzebne jest oddawanie krwi i rejestracja w bazie dawców szpiku.

DYSTANS I CZAS: Dystans dla każdego – od 1 do 5 km (1 – 5 okrążeń wokół PGE Narodowego). Czas nie będzie mierzony.

LIMIT MIEJSC: W związku z sytuacją epidemiczną liczba miejsc została ograniczona do 250 osób biegnących w dwóch seriach po 150 oraz 100 osób.
Zapisy zostaną uruchomione 3.09 o godzinie 12.00. Zachęcamy do śledzenia strony na której pojawią się szczegóły i linki do zapisów.

HARMONOGRAM
Wydawanie numerów startowych dla pierwszej serii rozpocznie się o godzinie 10:00, start o godzinie 11:00.
Wydawanie numerów startowych dla drugiej serii rozpocznie się o godzinie 11:30, start o godzinie 12:15.
Zbiórka przy bramie nr 2 (wejście od Ronda Waszyngtona). Każdemu uczestnikowi zostanie zmierzona temperatura oraz zostanie poddany dezynfekcji. Konieczne jest posiadanie maseczki lub przyłbicy.
Uroczyste zakończenie imprezy o godzinie 13:00

Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym jest biegowym happeningiem, w ramach którego pragniemy zwrócić uwagę na ważny aspekt oddawania krwi i szpiku. Osoby biorące udział w wydarzeniu otrzymają pamiątkowy medal, numer startowy oraz maseczkę! Jednocześnie zapraszamy do włączenia się w akcję krwiodawstwa. Krew oddajemy na hasło: klub 77.

Więcej informacji na stronie https://wybiegajkrewiszpik.pl