Select Page
14/12/2020 (poniedziałek)*, 17:00, Stół Powszechny/fanpage Strefy WolnoSłowej:

„Spotkania sąsiedzkie – gry RPG: W poszukiwaniu”.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/3602836229772758/.

„”Spotkania sąsiedzkie – gry RPG: W poszukiwaniu” to cykl spotkań w których za pomocą Mistrza gry stworzymy własną postać i wybierzemy się na przygodę w świecie stworzonym z wyobraźni. Nawiążemy nieoczekiwane przyjaźnie i poszukamy drogi do tego aby mimo przeciwności losu wciąż się rozwijać. A to wszystko dzięki starej dobrej metodzie gier RPG.

Cała zabawa odbywać będzie się na Discordzie: https://discord.com/invite/g9VwDw?fbclid=IwAR0USx2HSKOWfleaFit2yDZOz3piQZQ2cZklAawuJGu6IZ7OtjMz6GVoYiE

* Startujemy o 17:00 w każdy poniedziałek, do 14/12/2020 włącznie.

Do spędzenia z nami czasu potrzebujesz niewiele ponad mikrofon i słuchawki oraz chęć spróbowania czegoś nowego. Zapraszamy dużych i małych, osoby pełnsprawne i z niepełnosprawnością.

Prowadzenie:
Jakub Melaszewski- Kuba jest Mistrzem Gry od ponad 20 lat. Zajmuje się grami fabularnymi hobbystycznie, ale wykorzystuje w znacznym stopniu pozyskaną dzięki nim wiedzę i umiejętności w aktywności zawodowej, przy projektowaniu gier integracyjnych i planszowych oraz pisaniu scenariuszy. Najczęściej osadza budowane przez siebie historie w światach fantastycznych, wplatając w nie wiele wątków społeczno-kulturowych i rozgrywki grup interesu. Jednak ponad budowaniem ciekawych i wciągających fabuł, uważa że w RPG absolutnie najważniejsze jest komfortowa i satysfakcjonująca zabawa wszystkich uczestników zabawy.

Krzysiek Sawicki – były harcerz, szachista, zapalony gracz RPG.

Olga Ślepowrońska – psycholożka i animatorka kultury, terapeutka osób z autyzmem. Inicjatorka projektu CzujCzuj w którym dociera z edukacją emocjonalną do dzieci ze środowisk wykluczonych oraz SPA dla Mam, w które daje wielowymiarowe (w tym wytchnieniowe) wsparcie bliskim osób z niepełnosprawnością.

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Stół Powszechny – miejsce aktywności lokalnej” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.