Select Page
21/02/2021 (niedziela), 16:00, Teatr Powszechny ONLINE:

Odyseja kosmiczna 2021 (VOD).

Wydarzenie FB: … TBA.

Premiera spektaklu Teatru Powszechnego i Strefy WolnoSłowej odbyła się 12 grudnia 2020 r. o 19.00 w formie streamingu na żywo na platformie VOD: www.vod.powszechny.com

➤ kolejny pokaz na platformie VOD: 21 lutego 2021 r. 

„Dobrze oderwać się od Ziemi.
Szczególnie, jeśli na Ziemi wrze, a przed nami podróż na Marsa, gdzie wszystko można zacząć od nowa. Co będzie potrzebne? Sadzonki drzew? Pszczoły? Muzyka? Nowy język? Rytuały? Broń? Lecimy. Zamknięci w małej kapsule, niczego nie musimy. Tylko nauczyć się żyć ze sobą nawzajem.
Wszystko jest zautomatyzowane, zaprogramowane, sterowane z oddalającej się Ziemi – przez kogoś innego. Patrzymy w gwiazdy, słuchamy kosmicznej ciszy. Dobrze pobyć w stanie nieważkości, nim znowu zderzymy się z grawitacją.
Dziesięć, dziewięć, osiem, siedem, sześć…

OBSADA: Grzegorz Falkowski, Vira Hres (gościnnie, Strefa WolnoSłowa), Michał Jarmicki, Natalia Łągiewczyk, Pavlo Luhovyi (gościnnie, Strefa WolnoSłowa), Maria Robaszkiewicz, Iryna Sylinnyk (gościnnie, Strefa WolnoSłowa)

Reżyseria – Alicja Borkowska
Tekst (na podstawie improwizacji aktorskich) – Artur Pałyga
Współpraca dramaturgiczna – Joanna Mueller, Igor Stokfiszewski
Scenografia – Agata Skwarczyńska
Choreografia – Katarzyna Stefanowicz
Muzyka – Ray Dickaty
Inspicjentka i producentka – Magdalena Duszyńska-Sasin
Współpraca producencka – Weronika Chinowska

Pokaz na VOD: www.vod.powszechny.com.

Zakup biletów: https://www.powszechny.com/rezerwacja/index.htmlml

Spektakl realizowany w ramach projektu „Dramaturgie społeczne”, organizowanego przez Teatr Powszechny w Warszawie i Fundację Strefa WolnoSłowa, dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy.”