Select Page
27/02/2021 (sobota), 12:00, PROM Kultury Saska Kępa ONLINE:

KINO KĘPA ONLINE: „Szarlatan”.

Wydarzenie FB: … TBA.

„Najnowszy film Agnieszki Holland „Szarlatan”, debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, to nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. Zrealizowany z rozmachem film nominowano do Czeskich Lwów aż w 14 kategoriach, jest też oficjalnym czeskim kandydatem do Oscara w kategorii: film nieanglojęzyczny.

Jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina, twórczyni nominowanych do Oscara „W ciemności” i „Europy, Europy”, która właśnie objęła prestiżowe stanowisko Prezydenta Europejskiej Akademii Filmowej (EFA) gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości. Bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.

Reż. Agnieszka Holland, Polska, Czechy, Słowacja 2020, 118 min

Ważne!

Film będzie do obejrzenia na platformie Gutek Film https://player.gutekfilm.pl/#/welcome po wpisaniu i zatwierdzeniu KODU, który otrzymacie Państwo na adres mailowy podany podczas zakupu biletu.
KOD dostarczymy max. do 24h po dokonaniu wpłaty.
Film będzie dostępny w dniu seansu między godziną 12:00 a 23:00.
Uwaga! Czas na obejrzenie filmu zaczyna upływać od momentu kliknięcia w ikonkę odtwarzania, są to 3 godziny.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: bilety@promkultury.pl lub telefonicznego: (22) 277 08 02 (telefon do kasy czynny w godz. 12:00 do 19:00).

/dostęp online 15 zł/