Select Page
31/05/2021 (poniedziałek), 17:00, Biblioteka Publiczna im. Z.J.Rumla ONLINE:

Spotkanie z Joanną Racewicz, autorką książki „Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii”.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/949534242463579/.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Otwarta głowa”! 🙂 Tym razem naszym gościem będzie Joanna Racewicz, dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz autorka książki „Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii”, która ukazała się 19 maja 2021 r. nakładem Wydawnictwa RM.

Opis książki:
Joanna Racewicz zaprosiła 13 znanych osobowości reprezentujących różne profesje do rozmowy o tym trudnym czasie. Jej goście opowiadają, jak SARS-CoV-2 zmienił ich aktywność zawodową, jak znoszą izolację, jak funkcjonują ich rodziny. W szczerych rozmowach dzielą się swoim doświadczeniem z okresu pandemii i mówią o tym, jak na co dzień radzą sobie w nowej, niełatwej sytuacji. I choć to traumatyczny czas, wśród wypowiedzi wyraźnie słychać też głosy pobrzmiewające nadzieją, że wszystko zostało nam dane po coś, a miarą naszego człowieczeństwa jest właśnie umiejętność przekucia tego, co złe, w nowe lepsze jutro.
Joanna Racewicz rozmawia z: Ewą Błaszczyk, s. Małgorzatą Chmielewską, Małgorzatą Domagalik, Dorotą Gawryluk, Pawłem Grzesiowskim, Anitą Lipnicka, Rafałem Olbińskim, Jackiem Santorskim, Andrzejem Sewerynem, Tomaszem Sobierajskim, Robertem Rutkowskim, Adamem Sztabą, Dorotą Zawadzką.

Spotkanie z Joanną Racewicz poprowadzi Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl. Publikował m.in. w „Przekroju”, „Charakterach” i dzienniku „Metro”. W przeszłości zawodowo związany również z radiem i telewizją.
👉https://www.facebook.com/MarcinKozlowskiDziennikarz

🕔 KIEDY? 31 maja 2021 r. o godzinie 17.00
💻 GDZIE? Na Facebooku Biblioteki Publicznej na Pradze-Południe: 👉 https://www.facebook.com/Biblioteka.Praga.Poludnie