Select Page

19 czerwca w Narodowej Strefie Kibica obejrzymy mecz Hiszpania – Polska rozgrywany podczas UEFA EURO 2020. Na płycie PGE Narodowego wyrosną cztery wielkie telebimy, a kibice wspólnie będą wspierać reprezentację Polski.
Wstęp do strefy kibica jest BEZPŁATNY. Każdy kibic musi jednak pobrać specjalną wejściówkę, umożliwiającą wejście na PGE Narodowy.
Darmowe bilety dostępne są na stronie www.strefakibica.com.

👉 Wspólne kibicowanie poprzedzą liczne konkursy oraz interaktywne show. Na scenie wystąpią na żywo m.in. STORO Feat. Piotr Kupicha, Nowator i Skytech. Jak przed każdym meczem, również i tym razem, nie zabraknie wspólnego wykonania Mazurka Dąbrowskiego.
👉 Dodatkowo na gości Narodowej Strefy Kibica będzie czekało kilkanaście tysięcy biało-czerwonych flag, które pomogą we wspólnym dopingowaniu naszej narodowej drużyny. Organizatorami imprezy są operator PGE Narodowego oraz Biuro Programu „Niepodległa”.
👉 Narodowej Strefie Kibica będzie także towarzyszył festiwal food trucków: Żarcie Na Kółkach, który odbędzie się na promenadzie otaczającej PGE Narodowy. Na teren festiwalu w dniu 19 czerwca będą mogły wejść tylko osoby mające bilety do Narodowej Strefy Kibica.

Bramy areny będą otwarte od godziny 18:30, a transmisja meczu Hiszpania-Polska rozpocznie się o godzinie 20:45.

To pierwsze od wielu miesięcy wydarzenie całostadionowe na PGE Narodowym. Odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności.