Select Page
27/06/2021 (niedziela), 15:00, Park Skaryszewski:

Gra miejska – Twój głos ma znaczenie!

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2900567016881008/.

Z Banku Nasion w Norwegii zostały skradzione nasiona rzadkiej rośliny stanowiącej pożywienie jednego z gatunków pszczół. Złodziej, w celach zarobkowych, chce tak zmodyfikować DNA nasion, aby nie można ich było odtworzyć w sposób naturalny. Tylko zidentyfikowanie złodzieja i odnalezienie nasion przez agentów do zadań specjalnych pozwoli na uruchomienie hodowli rośliny i ocalenie jednego z gatunków pszczół!

Rozwiązanie misji odnalezienia nasion przez uczestników gry to nie koniec, a początek prawdziwej aktywności podczas niedzielnego wypoczynku z grą „Twój głos ma znaczenie”. To dlatego, że detektywi, którym uda się rozwikłać zagadkę, otrzymają możliwość uczestniczenia w EKO wartszatach. Na mecie gry terenowej Uczestnicy będą mogli: stworzyć eko magnes z plastrów drewna, posadzić nasiona i rośliny w biodegradowalnych doniczkach lub zbudować domek dla owadów!

Aby wziąć udział w grze należy zapisać się przez internet – zapisani dostaną mailem mapkę z zaznaczonym punktem startowym.
ZAPISY–> https://forms.gle/wKZPPyjgqeoAi83C7

WŚRÓD ZWYCIĘZCÓW ROZLOSOWANE BĘDĄ NAGRODY!!! 😃

Wydarzenie przygotowane wspólnie z @NaTrzepaku w ramach projektu Lokalny System Wsparcia współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy