Select Page
15/08/2021 (niedziela), 11:00, PGE Narodowy:

Piknik wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego „Zostań Żołnierzem RP”.

Wydarzenie FB: … TBA.

15 sierpnia zapraszamy na żołnierski piknik pn. „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”! W tym roku, z okazji święta Wojska Polskiego, w niedzielę 15 sierpnia, spotykamy się na koronie PGE Narodowego w Warszawie. Na wszystkich, którzy przyjdą, czekać będzie wiele atrakcji. Zaprezentujemy Państwu kilkadziesiąt pojazdów wojskowych m.in. czołg Leopard2A5, kołowy transporter opancerzony ROSOMAK, samobieżną armatohaubicę Krab i wiele innych pojazdów.

O swojej służbie opowiadać będą żołnierze wojsk lądowych, sił powietrznych, marynarki wojennej, wojsk specjalnych i żandarmerii. Dowiedzą się Państwo, jakie kroki należy podjąć, żeby zostać żołnierzem. Będzie ekspozycja stoisk promocyjnych jednostek i instytucji Wojska Polskiego, a wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie w strzelnicy kontenerowej.

Od godz. 11.00 będziemy też prowadzili akcję honorowego krwiodawstwa. Na wszystkich, którzy w tym dniu zdecydują się oddać krew będzie czekał ambulans do poboru krwi z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszyscy chętni, którzy do tej pory się nie zaszczepili przeciwko Covid-19 będą mogli to uczynić w naszym punkcie szczepień.

W różnorodnym programie znajdą się również koncerty muzyczne. Czekamy na Was 15 sierpnia od godz. 11.00.

  • Data i godziny wydarzenia: 15 sierpnia 2021 roku, godz. 11:00 -18:00
  • Bilety: Wstęp wolny
  • Miejsce wydarzenia: Korona PGE Narodowego, wejście na wydarzenie: Wejście bramami 1, 2, 3 i 11
  • Więcej informacji: www.wojsko-polskie.pl/