Select Page
09/09/2021 (czwartek), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Praski Wieczorek Artystyczny XXVI.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/4283995188361087/.

Wieczorek powraca na Saską Kępę!
Ponownie spotkamy się, aby naładować kreatywne baterie, zainspirować się nawzajem i podzielić swoją twórczością.

Praski Wieczorek Artystyczny to interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne, które ma na celu aktywizację, wsparcie i zaprezentowanie obiecujących artystów z różnych dziedzin sztuki. Spotkamy się w przyjaznej atmosferze, aby posłuchać muzyki, wierszy, zobaczyć fragment monodramu czy obejrzeć sztuki wizualne. Koniec z pisaniem do szuflady, czas pokazać, co „w głowie piszczy”. Każdy wykonawca ma do dyspozycji 10 minut, aby zaczarować publiczność.

Wieczorek powstał z myślą o „młodych, zdolnych”, którzy szukają okazji do pokazania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Na naszej scenie zobaczycie zarówno doświadczonych artystów, jak i utalentowanych debiutantów. Zacieramy granice pomiędzy publicznością, a artystami tworząc unikalną, ciepłą atmosferę, gdzie wzajemny szacunek i zaangażowanie stają się nicią porozumienia. Kawiarni pod Pikadorem niestety już nie ma, więc szukamy alternatywnych rozwiązań… Miejscem naszego spotkania będzie, jak zawsze, PraWA strona Wisły.

Spotkamy się w wyjątkowym miejscu jakim jest PROM Kultury Saską Kępa. Profesjonalna scena, nagłośnienie, wspaniali ludzie!
Spotkania prowadzi Olandra, muzyk i literaturoznawczyni, wielbicielka sztuk wielu.

bilety: 15 zł
Dla wykonawców – wstęp wolny!