Select Page
11/09/2021 (sobota), 12:00, PGE Narodowy:

Warszawski Piknik Rodzinny.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/259127322242536/.

Oprócz bezpłatnych wydarzeń w całym mieście (w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych) 11 września na błoniach PGE Narodowego odbędzie się piknik sportowo-rodzinny.

Blisko 100 organizacji i firm z całej Warszawy szykuje dla odwiedzających warsztaty, pokazy, animacje, treningi czy zabawy.
Błonia obok stadionu w sobotę zamienią się w wielkie święto nie tylko dla rodzin i dzieci, ale też dorosłych, młodzieży i seniorów.

W programie m.in. nauka rysunku ze szkołą Sealart, językowe łamigłówki ze szkołą językową Ach i Och, warsztaty z Klubem Sportowym Gimnastyki Artystycznej Legion-Warszawa.
Dzieci będą mogły przenieść się do świata magii, nauki i eksperymentów na stoisku Małego Inżyniera, spróbować sowich sił w układaniu fryzur razem z Modnisiowem, pobawić się w detektywów i rozwiązać matematyczne zagadki z MATPLANETĄ czy przygotować własne babeczki wspólnie z cukiernią A.Blikle.
Na zarówno małych i dużych czekają też alpakoterapeuci – będzie można nakarmić, pogłaskać i dowiedzieć się ciekawostek o tych niesamowitych zwierzętach – oraz wielka ciężarówka ze słodyczami firmy Wawel.
Ponadto na stoisku Zwalcz Nudę każdy będzie mógł zostać maestro czekolady i, używając Czekolepek od Wedla, stworzyć własną czekoladową rzeźbę. Dzieci dowiedzą się także, skąd bierze się czekolada oraz poznają historię fabryki Wedla, która od 1931 roku znajduje się na Pradze-Południe. Na stoisku będzie też fotobudka oraz loteria fantowa.

Piknik na błoniach PGE Narodowego to swoiste zakończenie wakacji w mieście – dzieci mają okazję poczuć się jak w prawdziwym lunaparku.
Zadbali o to organizatorzy.
Na wydarzeniu nie zabraknie dmuchańców, sceny, muzyki i foodtrucków.
Piknik odbędzie się 11 września w godz. 12:00-17:00.

Program pikniku jest dostępny na stronie http://warszawskiednirodzinne.pl/edycja-2021/warszawski-piknik-rodzinny/