Select Page

Stół Powszechny zaprasza na osiemnasty slam, tym razem o głodzie, który mamy, którego nie możemy zaspokoić.

Slam jest otwarty na pozasłowne formy wyrazu typu ruch. Czyli możesz przyjść z choreografią, którą nam pokażesz, a która wyrazi temat głodu.
Niech temat głodu będzie szeroki: głód jedzenia, głód zmiany, głód relacji, głód destrukcji, głód bezpieczeństwa, itp.
Wystąpić może każda osoba. Teksty czy ruch wcale nie muszą być poważnie, korzystajcie z groteski, z ironii, z absurdu, z sucharu, z pokładów miłości i afirmacji.

ZAPISY DLA OSÓB CHCĄCYCH WYSTĄPIĆ: wierszyn@protonmail.com
ZASADY: Każda z osób występujących ma do dyspozycji 3 minuty. Teksty i choreografia wykorzystana w slamie musi być oryginalnym dziełem osoby występującej. W półfinale osoby mają 3,5 minuty, a w finale – 4 minuty. Dlatego najlepiej przygotować sobie trzy teksty i choreografie!
Występujemy BEZ REKWIZYTÓW.

GOŚCINI SPECJALNA: Agata Jabłońska

NAGRODA DLA OSOBY ZWYCIĘSKIEJ GŁOSAMI LUDU: info wkrótce

BENEFIT na FOOD NOT BOMBS WARSZAWA
To oddolny, niezależny kolektyw, część nieformalnego, ogólnoświatowego ruchu Jedzenie Zamiast Bomb. Towarzyszy nam przekaz antywojenny i antymilitarny. Działamy przeciwko konsumpcjonizmowi. Ratujemy żywność, która inaczej zostałaby zmarnowana i przekazujemy ją najbardziej potrzebującym – szczególnie osobom w kryzysie bezdomności. Ciepłe, wegetariańskie posiłki wydajemy co niedzielę na warszawskiej Patelni przy Metrze Centrum.