Select Page

Stół Powszechny zaprasza dzieci, razem z rodzicami/opiekunami do wspólnej przygody w odkrywaniu świata dźwięków, kolorów, zapachów i smaków.
Warsztat łączy elementy muzyczne – śpiewanie metodą Gordona, granie na instrumentach, z zabawami pozwalającymi na swobodne i twórcze eksperymenty, pogłębiające odczucia sensoryczne u dziecka.
Każde spotkanie ma ustalony przebieg, opierając się na zasadzie powtarzalności, dzięki czemu najmłodsi uczestnicy szybko poczują się bezpiecznie.
Zależy nam na zbudowaniu grupy wielokulturowej, dlatego do uczestnictwa zachęcamy rodziców z dziećmi z różnych części świata.

Dla kogo: W warsztatach mogą wziąć udział dzieci od 6mż do 3 lat.
Gdzie: Stół Powszechny (strefa warsztatowa w Teatrze Powszechnym).
* Terminy: 19.10, 26.10, 02.11 godz. 10.00 i 11.15.

Zajęcia są bezpłatne. O przyjęciu na zajęcia decyduje pierwszeństwo zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: w.chinowska@strefawolnoslowa.pl

Prowadzenie: Weronika Chinowska, Katarzyna Stefanowicz

Weronika Chinowska – animatorka kultury, koordynatorka projektów, producentka, specjalistka ds. promocji związana z Fundacją Strefa WolnoSłowa, współtwórczyni instalacji dźwiękowo-sensorycznej „LAS”.

Katarzyna Stefanowicz – choreografka, performerka i producentka, instruktorka tańca, zrealizowała kilkadziesiąt spektakli i innych form scenicznych w Polsce i zagranicą, współtwórczyni instalacji dźwiękowo-sensorycznej „LAS”. Ukończyła kurs umuzykalniający według teorii Edwina Eliasa Gordona.