Select Page
11 & 12/12/2021 (sobota & niedziela), 11:00, PGE Narodowy:

Targi Rzeczy Ładnych.

Wydarzenie FB: … TBA.

Tej zimy idziemy na całość! Największa edycja TRŁ w tym roku naprawdę będzie NAJWIĘKSZA! Już czujemy wielką tremę i ekscytację debiutem na PGE Narodowym, ale żeby było nam raźniej, nie będziemy sami. Na wydarzeniu będzie z nami ELLE Polska! Razem stworzymy podczas TRŁ ZIMA specjalne strefy TRŁ x ELLE, w których spotkacie starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne, których normalnie nie zobaczycie na Targach Rzeczy Ładnych.

Na TRŁ Zima z jednej strony pokażemy najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalną selekcję debiutów, premier i nowych kolekcji, których nie można jeszcze znaleźć w normalnych sklepach. To przegląd autorskich mebli, wspaniały wybór ceramiki i szkła od najlepszych niezależnych manufaktur, bogaty wybór roślin i kwiatów oraz wszystkiego, co z nimi związane. To także naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie „Wellness i eko”, oryginalne lampy, tekstylia do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla dzieci oraz meble vintage. Brzmi dobrze, prawda?

Bo tak będzie.

Główna grudniowa edycja TRŁ w tym roku to targowa petarda – odbędzie się w przestrzeniach ikonicznego warszawskiego stadionu – PGE Narodowego! Prawie 300 wystawców na prawie 3500 metrach kwadratowych. Najlepszy polski design w 9 strefach, plus wspomniana już wyjątkowa strefa tematyczna TRŁ x ELLE!

Do tego wspaniała publiczność, 10-15 tys. gości, niesamowita energia, morze inspiracji, zakupów i świątecznych prezentów.

Kto był – ten wie.

Kto nie był – będzie cudowna okazja się przekonać!

Bilet jednodniowy 10 zł: goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-warszawa/grudzien-2021