Select Page
20/12/2021 (poniedziałek), 18:00, Jordanek:

Sąsiedzkie Xmas Party.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/3014537845477288/.

Drodzy Sąsiedzi,
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na Sąsiedzkie Xmas Party!

Chciałybyśmy spędzić z Wami czas przedświąteczny, trochę się poznać, porozmawiać, pośpiewać wspólnie i coś zjeść!
Jeśli macie jakąś swoją potrzebę, tworzycie piękne rzeczy i chcielibyście je pokazać, gracie na instrumencie i pragniecie zagrać z kimś kolędę – to będzie przestrzeń, w której będziecie mieli szansę się tym podzielić!
Prosimy, żebyście przynieśli swoje ulubione świąteczne dania, żebyśmy mogli stworzyć sobie stół wigilijny!

Nie zapominajmy jednak, że pandemia wciąż trwa, dlatego bardzo Was prosimy o zachowanie rozsądku. Bardzo prosimy, jeśli czujecie się gorzej, nie narażajcie innych 🙂.

Będzie nam ogromnie miło, jeśli zechcecie spędzić z nami przedświąteczny wieczór!

Kiedy? 20.12 od 18:00
Gdzie? W sali Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr. 2 w naszym pięknym Jordanku, ul. Nobla 18!

Pozdrawiamy,
Sąsiadki – Julia i Baśka


Skąd możemy się znać – czyli kilka słów o organizatorach!

Julia Pucis organizuje „Pikniki Sąsiedzkie” wraz z Krzysztofem Ratajskim i Tomkiem Bieleckim na tarasie przy al. Waszyngtona 30/36. Jeśli słyszeliście jakiś koncert jazzowy lub bluesowy w tych okolicach, to prawdopodobnie właśnie oni! Julia jest członkiem Stowarzyszenia Artystów „Euforis”, które objęło „Sąsiedzkie Xmas Party” swoim patronatem!

Baśka Flur jest pomysłodawczynią i realizatorką wspaniałych spotkań „Sąsiedzki Krąg” i „Sąsiedzkie gatki”, na których możecie poznać towarzystwo Saskiej Kępy, podzielić się swoją twórczością i po prostu pobyć sobie wspólnie!

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2, czyli nasz JORDANEK to placówka atrakcyjnie organizująca wolny czas dzieciom i młodzieży oraz środowisku lokalnemu, która wspiera wszechstronny rozwój poprzez rozwijanie indywidualnych uzdolnień i zainteresowań. Jordanek to miejsce czynnego wypoczynku, jak i rozwoju artystycznego i kulturalnego z myślą o potrzebach dzieci, młodzieży i naszych – dorosłych dzieci. https://www.opp2.waw.pl/index.php