Select Page

WYNIKI mini konkursu SaskaKepa.info już na Facebooku!

Zwyciężczynią i szczęśliwą posiadaczką książki zostaje Angela Z.


TERMIN ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA KONKURSU:

Start: 03/02/2014, godz. 00:05

Koniec: 15/02/2014, godz. 23:55

Zasady konkursu, czyli zadanie konkursowe:

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – należy udostępnić publicznie na swoim FB wpis „konkursowy” i w komentarzu do niego wpisać „Biorę udział”.

Spośród osób udostępniających/komentujących wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma książkę „Tajemnica klucza czyli o tym, czego Zosia i Boguś szukali na Saskiej Kępie”.

Nagrody:

Książka „Tajemnica klucza czyli o tym, czego Zosia i Boguś szukali na Saskiej Kępie” od Wydawnictwa Czerwona Papuga: https://www.facebook.com/wydawnictwo.czerwonapapuga?ref=ts&fref=ts

REGULAMIN mini konkursu:

1. Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby, które lubią fanpage https://www.facebook.com/SaskaKepa.info?ref=tn_tnmn.

2. Udział w konkursie mogą brać zarówno dorośli jak i niepełnoletni!

3. Udziału w konkursie nie może brać żaden przedstawiciel Organizatora (https://www.facebook.com/SaskaKepa.info?ref=tn_tnmn) ani jego rodzina 🙁

4. Nagroda zostanie rozlosowana pomiędzy osobami, które prawidłowo wykonają zadanie konkursowe.

5. Zwycięzca zostanie powiadomiony przez Organizatora (wiadomością prywatną FB) o sposobie i terminie odbioru/dostarczenia nagrody.

6. Zakończenie konkursu nastąpi w terminie wskazanym w zadaniu konkursowym, a losowanie Zwycięzcy, nie później niż w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu.

7. Na fanpage https://www.facebook.com/SaskaKepa.info?ref=tn_tnmn oraz w niniejszym wydarzeniu opublikowana zostanie informacja o tym kto został Zwycięzcą w konkursie – podamy imię i pierwszą literę nazwiska.

I to tyle tytułem regulaminu.

 

„Ten konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani zorganizowany przez Facebook.

Dołączając do konkursu, przekazujesz swoje prywatne informacje Organizatorowi. Informacje te zostaną wykorzystane tylko do celów promocyjnych konkursu.
Wszelkie pytania w sprawie gry konkursowej należy kierować na – admin@saskakepa.info”