Select Page

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora PRAGA POŁUDNIE

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 3, Biblioteczny Punkt Informacji Kulturalnej
ul. Waszyngtona 2 B

Dzielnica Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora Godz. zapisów tel. Nr tel. do zapisów Godz. funkcjonowania PCWS
Praga Południe PCWS PRAGA POŁUDNIE
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 3,
Biblioteczny Punkt Informacji Kulturalnej
ul. Waszyngtona 2 B
pon., śr. 10.00-16.00 22 671-04-51
wew. 116
wt. i czw. 12.30-15

Projekt „Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniora” to 3-letni projekt miejski realizowany wspólnie przez Urząd m.st. Warszawy ze Stowarzyszeniem Kreatywni 50 Plus przy wsparciu 19 partnerów, którzy m.in. bezpłatnie udostępnili swoje pomieszczenia na rzecz realizacji zadania.
W Punkcie Cyfrowego Wsparcia Seniora mieszkańcy Warszawy w wieku 60+ mogą skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji z zakresu obsługi nowych technologii tj. np. komputer, smartfon, tablet czy aparat cyfrowy. Każdy działa od 3 do 6-u godzin tygodniowo nieprzerwanie przez cały rok.

Cel główny: Utrzymanie samodzielności osób starszych poprzez zwiększenie ich wiedzy i umiejętności cyfrowych w zakresie obsługi nowych technologii tj. posługiwania się komputerem, tabletem, smartfonem, aparatem cyfrowym oraz korzystania z internetu.

Zapraszamy wszystkich seniorów na bezpłatne, indywidualne porady dotyczące obsługi komputera, internetu, smartfonu, tabletu, aparatu i innych urządzeń cyfrowych!

W Punktach Cyfrowego Wsparcia Seniora każdy mieszkaniec Warszawy powyżej 60 roku życia może spotkać się z Doradcą Cyfrowym na godzinną konsultację!

Wystarczy wcześniej zapisać się telefonicznie na spotkanie z Doradcą Cyfrowym w wybranym przez siebie Punkcie. Punkty znajdują się w każdej dzielnicy Warszawy. Łącznie jest ich 27.

Lista wszystkich Punktów Cyfrowego Wsparcia Seniora wraz z godzinami zapisów telefonicznych znajduje się na stronie http://senioralna.um.warszawa.pl/zaj-cia-komputerowe/indywidualne-konsultacje.

ZAPRASZAMY!