Wybrane kategorie

Samorząd Saskiej Kępy

ul. Jana Styki 25

Telefon: 785 501 088 (wtorki 17.00 – 19.00)

E-mail: kepa@kepa.waw.pl

WWW: http://kepa.waw.pl/

Radni dyżurują we wtorki w siedzibie Samorządu w godz. 17.00-19.00.

Fanpage Samorządu Dzielnicy:

Skład Samorządu Mieszkańców VII Kadencji (2018 – 2022):

Przewodniczący: Grzegorz Jaworski
Wiceprzewodniczący: Przemysław Popkowski
Sekretarz: Barbara Fryc
Skarbnik: Andrzej Wyrożemski.
Członkowie Zarządu: Michał Śpiewak, Jolanta Tworkowska-Pieńkosz, Tadeusz Rudzki.

  • Banaszkiewicz Sławomir Wojciech
  • Bartoszewski Piotr
  • Biskup Arkadiusz
  • Brykowska-Liniecka Ewa
  • Fryc Barbara
  • Gac Mariola Anna
  • Gac Tomasz Marcin
  • Jaworski Grzegorz
  • Morończyk Daniel Antoni
  • Piętka Magdalena
  • Popkowski Przemysław
  • Rudzki Tadeusz
  • Skotarek Paweł
  • Szydłowska Ewa
  • Śpiewak Michał
  • Terlecka Mirosława
  • Tworkowska -Pieńkosz Jolanta
  • Wierzbicka Katarzyna
  • Wierzbowski Czesław
  • Wierzbowski Michał
  • Wyrożemski Andrzej

Skład Samorządu Mieszkańców VI Kadencji (2014 – 2018):

• Grzegorz Jaworski – przewodniczący
• Michał Śpiewak – zastępca
• Barbara Fryc – sekretarz
• Andrzej Wyrożemski – skarbnik
• Jolanta Tworkowska-Pieńkosz – członek Zarządu
• Tadeusz Rudzki – członek Zarządu
• Paweł Skotarek – członek Zarządu

• Piotr Bartoszewski, Magdalena Czerwosz, Krzysztof Koszewski, Monika Anna Oniśko, Jadwiga Piłatkowska, Magdalena Radziszewska-Parniak, Stefan Popkowski, Jadwiga Teresa Stępień, Ewa Szydłowska, Mirosława Terlecka, Joanna Tkaczyk, Czesław Wierzbowski, Michał Wierzbowski, Tomasz Jakub Wojtaszek

Zmiany w składzie Zarządu w trakcie kadencji:
• 18.IX.2015 – rezygnacja Stefana Popkowskiego (członek Zarządu)
• 22.IX.2015 – powołanie Pawła Skotarka (członek Zarządu)

Skład Samorządu Mieszkańców V Kadencji (2010-2014):

• Magdalena Czerwosz – przewodnicząca
• Grzegorz Jaworski – zastępca
• Jadwiga Teresa Stępień – sekretarz
• Michał Śpiewak – skarbnik
• Andrzej Wyrożemski – członek Zarządu
• Barbara Fryc – członek Zarządu

• Arkadiusz Biskup, Marzanna Boruc, Ryszard Gurne, Michał Jeleń, Zbigniew Jędrzejczyk, Józef Karczmarek, Wanda Klonowska-Żelazko, Tomasz Koper, Krzysztof Koszewski, Florian Ruszkowski, Mirosława Terlecka, Joanna Tkaczyk, Czesław Wierzbowski, Hubert Zalewski

Skład Samorządu Mieszkańców IV Kadencji (2006-2010):

• Magdalena Czerwosz – przewodnicząca
• Grzegorz Jaworski – wiceprzewodniczący
• Alina Borczon-Chaszczewska, Tomasz Koper, Jan Kudlak, Teresa Olejniczak, Mirosława Terlecka – członkowie Zarządu

• Barbara Chęcińska, Elżbieta Elceser, Barbara Fryc, Ryszard Kalkhoff, Marzenna Koraszewska, Krzysztof Koszewski, Elżbieta Kręciejewska, Adam Kwiatkowski, Maciej Martyniak, Paweł Orzechowski, Jacek Rokicki, Joanna Tkaczyk, Andrzej Wyrożemski, Ewa Zdzitowiecka

Skład Samorządu Mieszkańców III Kadencji (2002-2006):

• Magdalena Czerwosz – przewodnicząca
• Ryszard Kalkhoff – wiceprzewodniczący
• Alina Borczon-Chaszczewska, Grzegorz Jaworski, Marzenna Koraszewska, Adam Kwiatkowski, Teresa Olejniczak – członkowie Zarządu

• Ryszard Adamiec, Tadeusz Burchacki, Barbara Fryc. Stanisław Iwanowski, Józef Karczmarek, Stanisław Kowalski, Piotr Makowiecki, Maciej Martyniak, Jerzy Nowakowski, Jacek Rokicki Janina Stolarczyk, Maksymilian Sznabel, Ewa Zdzitowiecka

 
%d bloggers like this: