Select Page

28.11.2015, PGE Narodowy:

28 listopada (sobota) w ramach Zimowego Narodowego przy PGE Narodowym po raz drugi ruszy Warszawski Jarmark Świąteczny – oficjalny jarmark stolicy.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 15:00-22:00
weekend 10:00-22:00

W weekend otwarcia planujemy:
28.11, sobota – stawiamy na edukację! Lasy Państwowe zapraszają na stoisko, na którym będzie można samodzielnie zrobić świąteczny leśny stroik, dowiedzieć się, jaką choinkę wybrać na Święta, skosztować leśne przysmaki, a nawet spróbować swoich sił, jako drwale!

29.11, niedziela – zapraszamy na koncert! Od godziny 11.00 na scenie pojawi się Paweł Stasiak – wokalista zespołu Papa D., który wykona kilka niezapomnianych przebojów! Na zakończenie pierwszego weekendu wystąpi Teatr N.O.R.A. z repertuarem Agnieszki Osieckiej i przebojami okołoświątecznymi!

Wydarzenia planowane na następne weekendy:
– akcja charytatywna dla dzieci z domów dziecka – MotoMikołajki – z widowiskowym tłumem Mikołajów na motocyklach;
– event miasta stołecznego Warszawa, podczas którego będzie można m.in. wysłać ręcznie wypisaną kartkę świąteczną czy ozdobić pachnące pierniki;
– studio Radia Zet Gold z malowaniem bombek, rozmowami i audycją na żywo;
– wizyta św. Mikołaja z Finlandii z oficjalnym zapaleniem choinki (Mikołajki);
– tir Coca-Coli i animacje świąteczne;
– wspólne kolędowanie;
– zbiórka krwi;

 

Iluminacja świetlna, świąteczna atmosfera i pyszne jedzenie – to jedne z wielu propozycji czekających na gości. W tym roku dodatkowo organizatorzy przygotowali odwiedzającym bogaty program weekendowych atrakcji, które przeniosą ich w świąteczny klimat.

źródło WSP