Select Page

13/02/2016 (sobota), 09:00, Park Skaryszewski:

Parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9:00 w Parku Skaryszewskim.
14 lutego to dla jednych święto miłości i par, dla innych święto komerchy i przymusu bycia w związku. Bez względu na to jaki jest wasz stosunek do walentynek, gdzie nie odwrócicie głowy na pewno wszędzie zobaczycie czerwone serca w najbliższych dniach.
I właśnie z myślą o naszych sercach pobiegniemy najbliższy parkrun. Może i dbamy o to aby być aktywni fizycznie, ale nie zapominajmy o tym, że szybkie tempo życia i pracy, stres czy zła dieta również wpływa na stan zdrowia naszych serc. Ci z nas którzy chcą bić kolejne życiówki – pamiętajcie, że zbyt intensywny wysiłek fizyczny jest również niebezpieczny, lepiej równomiernie trenować i powoli zdobywać coraz lepsze wyniki, niż stawiać sobie zbyt wysokie cele i niepotrzebnie obciążać nasze serca.
Jak zawsze spotykamy się około 8:50 pod pomnikiem w Skaryszaku (od strony ronda). W tą sobotę podczas biegu, zastanówcie się czy dbacie o swoje serce, nim postanowicie je komuś ofiarować następnego dnia 🙂
Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/
Kto pierwszy raz chce pobiec w parkrunie, tutaj można się zarejestrować: http://www.parkrun.pl/rejestracja/

A jeżeli znajdzie się ktoś chętny do powolontariuszowania, to śmiało dajcie nam znać tutaj lub mailem na adres warszawapragabiuro@parkrun.com

Do zobaczenia w sobotę!