Select Page

03/09/2016 (sobota), 09:00, Park Skaryszewski:

Bezpieczeństwo najważniejsze, czyli parkrun Warszawa-Praga #169.

Zawsze powtarzamy, że bezpieczeństwo podczas biegu jest najważniejsze! Jako zaprawieni w bojach biegacze nie obawiamy się deszczu, śniegu, mrozu, upałów, rowerzystów, samochodów, lodówek, innych biegów, roju pszczół, przewróconych drzew, barierek, namiotów, komandosów, krwiożerczych wiewiórek ani dziur w asfalcie.
My jesteśmy biegaczami świadomymi i wiemy co potrafi nasze ciało oraz jak przystosować się do ciężkich warunków na trasie.
Pomimo, iż w najbliższą sobotę nie spodziewamy się utrudnień na trasie, doświadczenie i tak nakazuje spodziewać się armageddonu 😉 Dlatego proponujemy osobom chętnym, przetestować swoje stroje zgodne z BHB (Bezpieczeństwo i Higiena Biegania) oraz ze względu na bezpieczeństwo zabrać ze sobą: kaski, hełmy, okulary ochronne, maski tlenowe oraz przeciwgazowe, kołnierze, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Dodatkowo buty z grubą podeszwą oraz usztywnieniem kostki, bandaże, plastry, płyny dezynfekujące i środki przeciwbólowe. Mile widziane również będą odblaskowe elementy abyście byli lepiej widoczni, pasy uprzęże. Bezpieczeństwa nigdy nie jest za dużo!

Parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9:00 w Parku Skaryszewskim.
Udział w parkrun jest bezpłatny. Jedynym warunkiem u c z e s t n i c t w a jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie polskiej edycji parkrun (www.parkrun.pl/rejestracja/) i wydrukowanie swojego indywidualnego kodu uczestnika. K o d uczestnika należy mieć przy sobie po ukończeniu biegu w celu umożliwienia identyfikacji uczestnika biegu i podania rezultatu uzyskanego w biegu.

14222308_623443811144807_7945150483132320685_n