Select Page

10/01/2018 (środa), 16:00 – 19:00, Urząd Dzielnicy Praga Południe:

południowo-praski maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego.

Wydarzenie FB: … TBA.

„Jak informuje fanpage Budżetu Partycypacyjnego na Pradze Południe, w środę 10 stycznia 2018 Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy zaprasza wszystkich projektodawców i sympatyków budżetu partycypacyjnego na południowo-praski maraton pisania projektów.

W tym dniu w godz. 16.00-19.00 w Urzędzie Dzielnicy przy ul. Grochowskiej 274 w sali 305 projektodawcy będą mieli możliwość uzyskania informacji przydatnych przy pisaniu i zgłaszaniu pomysłów do warszawskiego budżetu partycypacyjnego 2018.

Informacji i wskazówek udzielać będą przedstawiciele wydziałów odpowiedzialnych za infrastrukturę, ochronę środowiska, oświatę, kulturę i sport, a także pracownicy Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami.

Na południowo- praskim maratonie pisania projektów przy kawie i herbacie będzie można przedyskutować pomysły do budżetu partycypacyjnego i uzyskać praktyczne wskazówki od specjalistów z dziedzin, w których mieszkańcy chcieliby zgłosić projekty.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego do udziału w wydarzeniu. Państwa pomoc będzie szczególnie ważna przy wyjaśnianiu zasad ogólnodostępności projektów.

Do zobaczenia na maratonie!”