Select Page

27/04/2018 (piątek), 19:00, PROM Kultury Saska Kępa:

Koncert Dobroczynny z okazji Dnia Ludzi Bezdomnych.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2037591169792656/.

„Grupa wspaniałych artystów zgodziła się zagrać podczas koncertu dobroczynnego zorganizowanego przez Fundację Daj Herbatę.

Gwiazdą wieczoru będzie Michał Urbaniak, znakomity skrzypek jazzowy. Wystąpią także Atom String Quartet, Andrzej Jagodziński trio & Agnieszka Wilczyńska, Kasia Pietrzko i saksofonista Tomasz Wendt. Wieczór uświetni występ gości z Węgier – Kárpáti Dódi Privati Project wraz z Richardem Szaniszlo.

Tak wyśmienity zestaw muzyków jest gwarancją doskonałej muzyki i udanego wieczoru. Zapraszamy miłośników dobrej muzyki na koncert w piątek poprzedzający weekend majowy na Saską Kępę.

Koncert Dobroczynny, jest jednym z trzech eventów organizowanych przez Fundacja Daj Herbatę w ramach obchodów Miesiąca Ludzi Bezdomnych.

Wielu jazzowych artystów zgodziło się zagrać całkowicie pro-bono, aby wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę.

Na koncercie wystąpią:
Michal Urbaniak, Agnieszka Wilczyńska & Andrzej Jagodzinski Trio , Atom String Quartet, Kárpáti Dódi Priváti Projekt feat Richard Szaniszlo Kasia Pietrzko Music, Tomasz Wendt Music

Cegiełki do nabycia do 26.04.2017 do 23:59, na: https://goout.net/pl/billety/koncert-dobroczynny-michal-urbaniak+atom-string-quartet+inni/mbec/ oraz na miejscu, w dniu koncertu: od 17:30 (UWAGA!!! Ilość ograniczona). Cegiełka: 90zł, w dn. koncertu 100zł.

Wszystkie uzyskane dochody z cegiełek zostaną wykorzystane na cele statutowe fundacji.

Fundacja DAJ HERBATĘ działa na rzecz ludzi bezdomnych w duchu redukcji szkód.
Skupiamy się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb, ponieważ dopiero wtedy jesteśmy w stanie dotrzeć głębiej. Dla nas liczy się człowiek a nie objaw.
Jesteśmy w KAŻDY poniedziałek od 20:00 do 21:30 na Dworcu Centralnym (parking od Emilii Plater / róg z Alejami Jerozolimskimi).
Najpierw zrodziła się akcja „Daj herbatę” zainicjowana przez obecną Prezes Katarzynę Nicewicz, która pracując w podziemiach dworca widziała dziennie setki zziębniętych bezdomnych nie poszukujących pieniędzy lecz herbaty lub czegoś ciepłego. Widziała ich łzy, kiedy z nimi rozmawiała i radość w oczach, kiedy przynosiła im zwykłą herbatę.
Z marzeń o zbawieniu świata powstała Fundacja, która głównie składa się z młodych ludzi zafascynowanych resocjalizacją.