Select Page

27/07/2018 (piątek), 19:00, Stół Powszechny:

Animal Flow – warsztat wprowadzający.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/273976209851354/.

„W piątek 27 lipca o 19.00 zapraszamy na trening wprowadzający do Animal Flow, który odbędzie się w sali warsztatowej Stołu Powszechnego w teatrze Powszechnym.

Animal Flow (AF) to system treningowy, oparty o ćwiczenia kalisteniczne (z masą własnego ciała) inspirowane ruchem zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. „flow”. Został stworzony przez Mike’a Fitcha z USA.

Trening składa się z sześciu głównych komponentów – mobilizacji nadgarstków, aktywacji pozycji zwierzęcych, specyficznych form rozciągania, poruszania się, przejść pomiędzy pozycjami oraz tzw. „flow”, czyli ciągów ruchów, które mogą być wcześniej opracowane lub freestyle. Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób. Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem – wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

Piątkowy trening 27 lipca będzie wprowadzeniem do ćwiczeń Animal Flow, na którym poznacie podstawy, zasady i mechanizmy systemu treningowego.

WSTĘP BEZPŁATNY. Zapisy na maila: duszynska.magda@gmail.com

Trening prowadzi Łukasz Wójcicki, aktualnie w trakcie certyfikacji na instruktora AF level 1, instruktor cross-treningu Polskiej Akademii Kultury i Sportu, trener mieszanych sportów walki K-1 sekcji Queer Fight Team RKS Gwiazda, instruktor samoobrony Polskiej Akademii Sportu, trener personalny, tancerz, choreograf i performer, weganin.